بسته های آموزشی

  1. خانه
  2. بسته های آموزشی
  3. نیاز به نمونه سوال استاندارد و آزمون ساز دارم
فیلتر های جستجو
آشنایی با بسته های پرگاس
نوع بسته
دسته بندی
پایه تحصیلی
درس
مرتب کردن بر اساس

بسته های آموزشی پرگاس

بانک سوال و تمرین تست زنی

با تهیه این نوع از بسته های آموزشی سوالات ریاضی شما در کمتر از 30 دقیقه توسط کارشناسان با تجربه پرگاس پاسخ داده می شود و این برای افرادی که قصد کسب موفقیت در المپیاد و نیز کنکور سراسری را دارند بسیار موثر است.

آزمون های مرحله ای

دانش آموزان با تهیه این بسته ها طبق بودجه بندی که در اختیار دارند فعالیت های مربوطه را انجام می دهند، این بسته ها دارای آزمون هایی است که تمامی مباحث درسی پایه تحصیلی مربوطه را شامل می شود. در صورتی که دانش آموزی آزمون های طراحی شده را با موفقیت به اتمام رساند این اطمینان را می دهیم که می تواند در آزمون های مدرسه و تیزهوشان بهترین نتیجه ممکن را بدست آورد.

آمادگی برای تیزهوشان و المپیاد

با تهیه این بسته های آموزشی می توانید از محتوای درسنامه های ویدئویی که توسط اساتید و دبیران مجرب آماده گردیده است استفاده نمایید و همچنین با استفاده از تمرین های تست زنی خودتان را در شرایط آزمون اصلی قرار داده و علاوه بر کسب مهارت، از رقبای خود سبقت بگیرید. داشتن امکان رفع اشکال آنلاین و جعبه مرور از دیگر ویژگی های این نوع از بسته های آموزشی می باشد.

کنکور سراسری

این نوع از بسته ها برای داوطلبین کنکور سراسری که قصد تمرین تست زنی و کسب مهارت مدیریت زمان در جلسه آزمون را دارند بسیار مناسب اند و همچنین امکان رفع اشکال آنلاین از مباحث درسی که در این بسته وجود دارد می تواند در زمان آمادگی برای کنکور خیلی مفید باشد. این بسته شامل بانک سوال برای همه دروس کنکوری (عمومی و اختصاصی) برای یکسال تحصیلی می باشد.

یادگیری کامل ریاضی

این بسته ها در برگیرنده امکان رفع اشکال درسی، بانک سوال و آزمون ساز می باشند و طوری طراحی شده اند که هر آنچه برای یادگیری ریاضی نیاز دارید مانند درسنامه مفهومی، رفع اشکال آنلاین، بانک سوالات چهارگزینه ای، نمونه سوالات امتحانی و آزمون های هدفمند در آنها قرار دارد.

هدایت تحصیلی و برنامه مطالعاتی

پویش فکری پرگاس با اختصاص یک کارشناس باتجربه که لحظه به لحظه فرآیند آماده سازی شما را مدیریت، برنامه ریزی و پشتیبانی می کند تمام امور تحصیلی شما را پیگیری خواهد کرد و برای حفظ انگیزه شما در دراز مدت، بسته آزمون های هدفمندی را در اختیارتان قرار خواهد داد.

رفع اشکال آنلاین

این بسته ها شامل بانک سوال از تمامی درس های عمومی و اختصاصی به همراه امکان آزمون ساز و تمرین تست زنی می باشد که برای آشنایی با سوالات کنکور، کسب مهارت و سبقت گرفتن از رقبای کنکوری می تواند بسیار مفید واقع شود. این نوع از بسته ها به دانش آموزانی توصیه می شود که قصد شرکت در کنکور سراسری را دارند و می خواهند نتیجه ای متفاوت کسب کنند.