بسته های آموزشی ریاضی عمومی دو

صفحه اصلی بسته های آموزشی
ساخت بسته دلخواه
فیلتر های جستجو
آشنایی با بسته های پرگاس
دسته بندی
پایه تحصیلی
درس
مرتب کردن بر اساس

بسته های آموزشی پرگاس

بسته های تمرین تست زنی و رفع اشکال

با تهیه این نوع از بسته های آموزشی سوالات ریاضی شما در کمتر از 30 دقیقه توسط کارشناسان با تجربه پرگاس پاسخ داده می شود و این برای افرادی که قصد کسب موفقیت در المپیاد و نیز کنکور سراسری را دارند بسیار موثر است.

بسته های کامل یادگیری ریاضی

این بسته ها به نوعی در برگیرنده بسته های رفع اشکال و بانک سوال می باشند و طوری طراحی شده اند که هر آنچه برای یادگیری ریاضی نیاز دارید مانند درسنامه مفهومی، رفع اشکال آنلاین، بانک سوالات چهارگزینه ای، نمونه سوالات امتحانی و آزمون های هدفمند در آنها قرار دارد.

بسته های مشاوره ای

پویش فکری پرگاس با اختصاص یک استاد راهنمای باتجربه و یک مشاور که لحظه به لحظه فرآیند آماده سازی شما برای کنکور را مدیریت، برنامه ریزی و پشتیبانی می کند تمام امور تحصیلی شما را پیگیری خواهد کرد و برای حفظ انگیزه شما در دراز مدت، بسته آزمون های هدفمندی را در اختیارتان قرار خواهد داد.

بسته های درسنامه ای

با تهیه این بسته های آموزشی می توانید از محتوای درسنامه های ویدئویی و کتاب الکترونیکی که توسط اساتید و دبیران مجرب آماده گردیده است استفاده نمایید.

بسته های برنامه مطالعاتی و نقشه آزمون

دانش آموزان با تهیه این بسته ها طبق دستورالعمل برنامه مطالعاتی جامع و تفضیلی که در اختیار دارند فعالیت های مربوطه را انجام می دهند. این بسته ها دارای آزمون ها و درسنامه هایی هست که تمامی مباحث ریاضی پایه تحصیلی مربوطه را شامل می شود. هر پایه تحصیلی شامل 4 بسته مطالعاتی ماهانه در ۲ سطح مختلف می باشد و در صورتی که دانش آموز برنامه ماه اول را با موفقیت به اتمام رساند و در آزمون تسلط نمره قابل قبول کسب کند امکان تهیه بسته آموزشی ماه دوم برایش فراهم می شود.

کلاس های مجازی

در این دسته کلاس های مجازی با امکان ضبط کلاس و بارگزاری آن به صورت آفلاین وجود دارد. همچنین آزمون های طبقه بندی شده و هدف دار همراه با رفع اشکال در این بسته ها تعریف شده است.