1. خانه
  2. بسته های آموزشی
  3. آزمون های مرحله ای پرگاس
  4. آزمون های پیشرفت تحصیلی پرگاس ویژه هفتمی ها

آزمون های پیشرفت تحصیلی پرگاس ویژه هفتمی ها


  کد بسته: 263

  پایه تحصیلی: هفتم متوسطه

  درس: زبان انگلیسی، ریاضی، عربی، علوم، پیام های آسمانی، قرآن، فارسی، مطالعات

340,000 تومان با تخفیف ویژه 318,000 تومان

مهم‌ترین وسیله‌ی اندازه‌گیری پیشرفت تحصیلی، آزمون است و آزمون‌های آنلاین پرگاس از نوع مرسوم برای ارزشیابی پیشرفت تحصیلی می‌باشند.  این آزمون‌های مرحله ای که به صورت جامع و آنلاین برگزار می شوند، می‌توانند نتایج متفاوتی از مهارت‌ها و یادگیری‌های دانش‌آموزان را در اختیار مربیان قرار دهند.

در دوران مدرسه و تحصیل، دانش آموزان می‌توانند با برگزاری آزمون های پیشرفت تحصیلی پرگاس به میزان یادگیری خود از لحاظ کمی و کیفی پی ببرند. با اینکه این آزمون‌های مرحله ای از مهم‌ترین ابزارهای سنجش توانایی‌ها و مهارت‌های دانش‌آموزان به شمار می‌روند اما اگر در زمان درست برگزار نشوند یا به صورت اشتباه و توسط افراد ناآگاه تفسیر شوند نه‌تنها نمی‌تواند نتایج مطلوبی ارائه دهند، بلکه برعکس عمل کرده و موجب دلسردی دانش آموزان از تحصیل شوند و والدین را به سمت تصمیمات غلط درباره‌ی دانش‌آموزان سوق دهند.

مهم‌ترین مسئولیت پرگاس برنامه‌ریزی برای آموزش و یادگیری است. برای آنکه آموزش به یادگیری درست منتهی شود باید برای آن برنامه‌ریزی صحیح انجام گیرد. آزمون‌های پیشرفت تحصیلی پرگاس به‌عنوان عنصری جدانشدنی در فرآیند آموزش و یادگیری محسوب می‌شود که هدف آن کشف نقاط ضعف و قوت دانش آموزان و مشاوره و برنامه‌ریزی برای رفع این مشکلات است.

دانش‌آموزان با بررسی نتایج آزمون‌های مرحله ای پرگاس می‌توانند به نقاط ضعف و قوت خود آگاهی پیدا نموده و در صدد رفع یا تقویت آن نقاط باشند. والدین نیز می‌توانند با در اختیار داشتن پنل والدین پرگاس، با آگاهی از نتایج آزمون‌های پیشرفت تحصیلی فرزندانشان در جهت رفع مشکلات آموزشی آنها یاری‌رسان باشند و شرایط را برای یادگیری بهتر آنان فراهم کنند.

بنابراین بسته آزمون های مرحله ای پرگاس ویژه دانش آموزانی است که می خواهند روی مباحث کتاب درسی تسلط کافی داشته باشند و برای آزمونهایی مانند تیزهوشان آماده شوند.

برای استفاده از بسته آزمون های مرحله ای پرگاس باید طبق بودجه بندی ویژه هفتمی ها آزمون های مربوطه را انجام دهید. همچنین لازم به ذکر است که برای شرکت در آزمون های مرحله ای پرگاس، کافیست کدهای آزمون موجود در این بسته آموزشی را در پنل شخصی تان قسمت شرکت در آزمون وارد کنید و در آزمون های پیشرفت تحصیلی شرکت نمایید.


تمرین تست زنی
30 تمرین
آزمون ترکیبی
10 آزمون
رفع اشکال
5 سوال

بسته های پیشنهادی

آزمون های لایه ای ریاضی ویژه دهم تجربی

580,000 تومان
با تخفیف ویژه 555,000 تومان
کد : 484

آزمون های 80 درصدی ریاضی ویژه دوازدهم ریاضی

1,080,000 تومان
با تخفیف ویژه 985,000 تومان
کد : 481

آزمون های لایه ای ریاضی و آمار ویژه دهم انسانی

580,000 تومان
با تخفیف ویژه 555,000 تومان
کد : 483

آزمون های پیشرفت تحصیلی پرگاس ویژه نهمی ها

360,000 تومان
با تخفیف ویژه 338,000 تومان
کد : 268
سجاد ساقی  سجاد ساقی
پاسخ
0 0

شبیه آزمون های پیشرفت تحصیلی مدرسه است،من خودم دوست دارم این مدل آزمون ها😊

فاطمه محمدی  فاطمه محمدی
پاسخ
0 0

خیلی عالی

محمدرضا محبی  محمدرضا محبی
پاسخ
0 0

خیلی بسته خوبیه

تیم پشتیبانی پرگاس

ممنون از مهربونی تون، پیروز باشی.

پگاه لقمانی  پگاه لقمانی
پاسخ
0 0

سلام خدمت شما میخواستم بدونم جز این کتاب های (ریاضی،علوم،فارسی،عربی،زبان) کتاب دیگه هم روی این پکیج هست؟

ارسال دیدگاه