1. خانه
  2. بسته های آموزشی
  3. آزمون های آزمایشی پرگاس
  4. آزمون های پیشرفت تحصیلی ویژه نهمی ها

آزمون های پیشرفت تحصیلی ویژه نهمی ها


  کد بسته: 268

  پایه تحصیلی: نهم متوسطه

  درس: زبان انگلیسی، ریاضی، عربی، علوم، پیام های آسمانی، قرآن، فارسی، مطالعات

240,000 تومان با تخفیف ویژه 198,000 تومان

مهم‌ترین وسیله‌ی اندازه‌گیری پیشرفت تحصیلی، آزمون است و آزمون‌های آنلاین پرگاس از نوع مرسوم برای ارزشیابی پیشرفت تحصیلی می‌باشند.  این آزمون‌های مرحله ای که به صورت جامع و آنلاین برگزار می شوند، می‌توانند نتایج متفاوتی از مهارت‌ها و یادگیری‌های دانش‌آموزان را در اختیار مربیان قرار دهند.

در دوران مدرسه و تحصیل، دانش آموزان می‌توانند با برگزاری آزمون های پیشرفت تحصیلی پرگاس به میزان یادگیری خود از لحاظ کمی و کیفی پی ببرند. با اینکه این آزمون‌های مرحله ای از مهم‌ترین ابزارهای سنجش توانایی‌ها و مهارت‌های دانش‌آموزان به شمار می‌روند اما اگر در زمان درست برگزار نشوند یا به صورت اشتباه و توسط افراد ناآگاه تفسیر شوند نه‌تنها نمی‌تواند نتایج مطلوبی ارائه دهند، بلکه برعکس عمل کرده و موجب دلسردی دانش آموزان از تحصیل شوند و والدین را به سمت تصمیمات غلط درباره‌ی دانش‌آموزان سوق دهند.

مهم‌ترین مسئولیت پرگاس برنامه‌ریزی برای آموزش و یادگیری است. برای آنکه آموزش به یادگیری درست منتهی شود باید برای آن برنامه‌ریزی صحیح انجام گیرد. آزمون‌های پیشرفت تحصیلی پرگاس به‌عنوان عنصری جدانشدنی در فرآیند آموزش و یادگیری محسوب می‌شود که هدف آن کشف نقاط ضعف و قوت دانش آموزان و مشاوره و برنامه‌ریزی برای رفع این مشکلات است.

دانش‌آموزان با بررسی نتایج آزمون‌های مرحله ای پرگاس می‌توانند به نقاط ضعف و قوت خود آگاهی پیدا نموده و در صدد رفع یا تقویت آن نقاط باشند. والدین نیز می‌توانند با در اختیار داشتن پنل والدین پرگاس، با آگاهی از نتایج آزمون‌های پیشرفت تحصیلی فرزندانشان در جهت رفع مشکلات آموزشی آنها یاری‌رسان باشند و شرایط را برای یادگیری بهتر آنان فراهم کنند.

بنابراین بسته آزمون های مرحله ای پرگاس ویژه دانش آموزانی است که می خواهند روی مباحث کتاب درسی تسلط کافی داشته باشند و برای آزمونهایی مانند تیزهوشان آماده شوند.

برای استفاده از بسته آزمون های مرحله ای پرگاس باید طبق بودجه بندی ویژه نهمی ها آزمون های مربوطه را انجام دهید. همچنین لازم به ذکر است که برای شرکت در آزمون های مرحله ای پرگاس، کافیست کدهای آزمون موجود در این بسته آموزشی را در پنل شخصی تان قسمت شرکت در آزمون وارد کنید و در آزمون های پیشرفت تحصیلی شرکت نمایید.

 


تمرین تست زنی
30 تمرین
آزمون ترکیبی
12 آزمون
رفع اشکال
5 سوال

بسته های پیشنهادی

آزمون های پیشرفت تحصیلی ویژه هفتمی ها

240,000 تومان
با تخفیف ویژه 198,000 تومان
کد : 263

آزمون های پیشرفت تحصیلی ویژه هشتمی ها

240,000 تومان
با تخفیف ویژه 198,000 تومان
کد : 267

ارسال دیدگاه