تمام دروس ویژه کنکور تجربی


  کد بسته: 434

  پایه تحصیلی: دهم متوسطه، یازدهم متوسطه، دوازدهم متوسطه

  درس: ادبیات و زبان فارسی، دین و زندگی، شیمی، زبان انگلیسی، فیزیک، زیست شناسی، ریاضی، زمین شناسی، عربی

940,000 تومان با تخفیف ویژه 888,000 تومان

یکی از دغدغه­‌های مهم والدین و دانش‌­آموزان در سال کنکور، آموزش تخصصی دروس و ایجاد آمادگی کامل برای کسب رتبه عالی و قبولی در دانشگاه­‌های خوب کشور است. با نگاهی به کارنامه داوطلبان سال‌های قبل که با گروه آموزشی پرگاس همراه بوده­‌اند، تاثیر قابل توجه بسته­‌های آموزشی کنکور تجربی پرگاس را در نتایج حاصل شده مشاهده خواهید کرد. در نقش­‌آفرینی گسترده خانواده، از حمایت­‌های عاطفی و ایجاد فضای پر­آرامش گرفته تا حمایت­‌های مالی در این دوره از زندگی فرزندان نمی‌­توان چشم­‌پوشی کرد. خبر خوب این است که مجموعه آموزشی پرگاس با فراهم کردن بسته آموزشی کنکور تجربی با هزینه­‌ای بسیار مناسب، به والدین کمک می­‌کند تا در موفقیت فرزندانتان در کنکور سراسری سهیم باشند.

چگونه از درسنامه، نمونه سوال و آزمون ساز پرگاس ویژه کنکور تجربی استفاده کنیم؟

برای استفاده از درسنامه، نمونه سوال و آزمون ساز پرگاس ویژه کنکور تجربی لازم است ابتدا با مطالعه کتاب درسی، یک پیش‌زمینه ذهنی فراهم کنید تا بازدهی خوبی از مطالعه این بسته داشته باشید. استفاده از درسنامه، نمونه سوال و آزمون ساز ویژه کنکور تجربی به ترتیب زیر خواهد بود:

 • ابتدا درسنامه های موجود در سامانه پویش فکری پرگاس را مطالعه کرده طوریکه پس از خواندن هر قسمت، تمرین تست زنی مرتبط با همان مبحث را ساخنه و در آن آزمون شرکت کنید.
 • علاوه بر اینکه تمامی محتوای کتاب در درسنامه ها موجود است، شما ابزاری به نام جعبه مرور در اختیار دارید و نیازی نیست تمامی مطالب درسی و تمارین را یادداشت کنید. فقط نکات مهم مربوط به هر مبحث در جعبه مرور به صورت خودکار پس از هر آزمون ذخیره می شود و بهتر است به خالی کردن جعبه مرورتان بپردازید.
 • در قسمت جعبه مرور پرگاس، تمرین‌های مربوط به هر درس را حل کرده و سپس راه حل صحیح را از پاسخنامه تماشا کنید.
 • در صورتیکه نیاز به رفع اشکال آنلاین درسی داشتید می توانید از طریق کلینیک رفع اشکال درسی پرگاس اقدام کنید تا تمامی مطالب درسی را به خوبی یاد بگیرید.

نقش بسته های آموزشی پرگاس در یادگیری دانش­‌آموزان:

 • از آنجا که زمان یک فاکتور مهم و اساسی برای کنکوری­‌های عزیز شناخته می‌­شود، بسته­‌های آموزشی پرگاس به دلیل تطابق کامل با سوالات استاندار کنکور سراسری، به روند مطالعاتی دانش‌آموزان در زمان استفاده از آن کمک شایانی کرده و باعث بهینه شدن ساعات مطالعاتی می­‌شود.
 • با توجه به سوالات همیشگی داوطلبان درباره منابع کمک درسی کنکور، شما می­‌توانید با تهیه این بسته آموزشی یک تیر و سه نشان بزنید و هم از بانک سوالات، هم از درسنامه ها و هم آزمون ساز استفاده کنید.
 • با استفاده از ابزارهای آموزشی پرگاس و جعبه مرور که در بسته آموزشی کنکور تجربی پرگاس وجود دارند، میزان یادگیری دانش آموزان به بالاترین حد خود خواهد رسید.
 • تاثیر مثبت در پیشرفت و نتیجه­‌گیری چند برابر با استفاده از گزارشات مشاوره محور و نمودارهای متنوع آموزشی که با خرید بسته آموزشی پرگاس در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد.

این بسته آموزشی برای داوطلبین کنکور سراسری که قصد تمرین تست زنی و کسب مهارت مدیریت زمان در جلسه آزمون را دارند بسیار مناسب است و می تواند در زمان آمادگی برای کنکور خیلی مفید باشد. این بسته شامل بانک سوال برای همه دروس کنکوری (عمومی و اختصاصی) برای یکسال تحصیلی می باشد.

با داشتن یک منبع کامل مطالعاتی مانند بسته درسنامه، نمونه سوال و آزمون ساز ویژه کنکور تجربی، تمامی نیاز­های یک دانش‌­آموز کنکوری اعم از نکات کنکوری، تقویت مهارت تست‌­زنی و رفع اشکال برطرف می‌­شود.

مزایای استفاده از بسته درسنامه، نمونه سوال و آزمون ساز ویژه کنکور تجربی

 1. دسترسی همیشگی و لحظه­‌ای به اساتید خوب کنکور تجربی در فضای امن خانه با خیالی آسوده و دور از دسترس شرایط فعلی (کرونا).
 2. دسترسی سریع و آسان به محتوای آموزشی در هر زمان و مکان.
 3. بی‌­نیاز از هرگونه منابع درسی و کمک درسی دیگر.
 4. درسنامه های مفهومی از اساتید برتر و مطرح کنکور تجربی.
 5. امکان آموزش مکرر و چندباره محتوای تدریس شده.
 6. بازدهی بیشتر و عدم مشکلاتی مثل دید ناکافی، خستگی، خواب­‌آلودگی، تهویه نامناسب و …
 7. به‌­کار­گیری روش­‌های نوین آموزش در بهترین پکیج آموزشی کنکور تجربی.
 8. راحت بودن در ارتباط غیر مستقیم دانش آموز با اساتید.
 9.  پشتیبانی تلفنی و اینترنتی 24 ساعته.
 10.  جلوگیری از هزینه‌­های اضافه مانند هزینه حمل و نقل در کلاس حضوری.

چرا بسته آموزشی درسنامه، نمونه سوال و آزمون ساز ویژه کنکور تجربی پرگاس بهترین بسته آموزشی برای آمادگی کنکور تجربی است؟

 • امکان ساخت آزمون از هر موضوع و فصل دلخواه کتاب درسی  به همراه انتخاب درجه سختی سوال تا تعداد 250 آزمون برای شما فراهم می شود.
 • امکان دریافت راهکارهای مورد نیاز جهت افزایش توانمندی در تمامی دروس برای شما مهیا می شود.
 • دریافت نمونه سوالات تستی و تشریحی متنوع در قالب آزمون های هدفمند برای شما مهیا می شود.
 • به دلیل استفاده همزمان از حافظه‌های دیداری-شنیداری (ویدئو) و نوشتاری-خوانایی (کتاب) در حین استفاده از بسته آموزشی مربوطه، میزان یادگیری به بالاترین حالت خود می­‌رسد.
 • مناسب بودن چارچوب آموزشی برای هر داوطلبی در هر سطح درسی (ضعیف-متوسط-قوی) است.
 • خدمات تکمیلی مانند مشاوره خرید محصول به صورت تلفنی هنگام خرید این بسته صورت می گیرد.

چگونه با بسته درسنامه، نمونه سوال و آزمون ساز ویژه کنکور تجربی به رتبه دلخواه برسم؟

اگر به شیوه زیر عمل کنید، به کمک بهترین پکیج آموزشی درسنامه، نمونه سوال و آزمون ساز ویژه کنکور تجربی می‌توانید به رتبه دلخواه برسید:

 • برای شروع و مهیا شدن ذهن، ابتدا اقدام به روخوانی مطالب کتاب درسی کنید.
 • مرحله دوم، استفاده از تمرین تست زنی و یادداشت مطالب و نکات آموزشی.
 • مرحله سوم، حل تمرین و تست‌های مطرح شده طبق برنامه مطالعاتی داده شده.
 • مرحله چهارم، استفاده از جعبه مرور پرگاس و بررسی تمرین و تست‌ها.
 • مرحله آخر، یادداشت نکات مربوط به راه‌­حل‌های صحیح تمرین‌ها و تست‌ها. 

 
مقایسه قیمت کتاب های کمک درسی کنکور تجربی و بسته درسنامه، نمونه سوال و آزمون ساز ویژه کنکور تجربی

شما می‌­توانید بهترین پکیج درسنامه، نمونه سوال و آزمون ساز ویژه کنکور تجربی را با قیمتی بسیار مناسب خریداری نمایید. چرا که این پکیج با توجه به امکانات بی نظیری مانند تمرین تست زنی، بانک سوال استاندارد، جعبه مرور و درسنامه های مفهومی که در بر دارد، طی یکسال تحصیلی هزینه بسیار کمتری نسبت به کتاب های کمک درسی نیاز دارد، درحالی که با خرید کتاب های کمک درسی، ملزم به پرداخت چندین برابر این هزینه برای هر درس خواهید بود.
 

نقش بسته های آموزشی پرگاس در یادگیری دانش‌­آموزان

مدیریت زمان در کنکور تجربی یک چالش اساسی است. بسته های آموزشی پرگاس به دلیل تطابق کامل با کنکور سراسری، به تسریع روند مطالعاتی داوطلب هنگام استفاده همزمان از ویدیو و درسنامه کمک شایانی کرده و باعث بهینه شدن ساعات مطالعاتی می‌­شود.
با توجه به اهمیت منابع کمک‌ درسی کنکور تجربی که مسئله­‌ای چالش برانگیز برای دانش‌آموزان است، شما می­‌توانید با تهیه بسته آموزشی تام ریاضی پرگاس، یک تیر و سه نشان بزنید. بدین صورت که از هر سه منبع محتوای آموزشی، آزمون ساز و بانک سوال استفاده کنید. تاثیر در پیشرفت و نتیجه­‌گیری در کنکور سراسری با استفاده از بسته های آموزشی پرگاس چندین برابر می شود.

بسته های درسنامه، نمونه سوال و آزمون ساز پرگاس مناسب چه کسانی است؟

 • این پکیج مناسب دانش‌آموزانی است که قصد دارند در تمام سطوح تحصیلی، همواره یک منبع آموزشی خوب و کم‌هزینه همراه خود داشته باشند و با کمک آن بتوانند نقاط قوت خود را تقویت و نقاط ضعف‌شان را بهبود بخشیده و به رقابت با دانش‌­آموزان قوی بپردازند.
 • داوطلبانی که قصد دارند در کنکور سراسری، درصد­های بالایی کسب کرده و هدف خود را قبولی در رشته‌­های پرتقاضا قرار داده­‌اند، بسته درسنامه، نمونه سوال و آزمون ساز ویژه کنکور تجربی انتخابی قابل اعتماد است. چرا که بسیاری از پرگاسی­‌های عزیز با استفاده از این بسته آموزشی، رتبه خوبی را در کنکور تجربی کسب کرده و آینده­ای شغلی مطلوبی را برای خود رقم زده­‌اند.
 • دانش‌آموزانی که از کنکور تجربی یک غول بزرگ ساخته­ یا سردرگم هستید، باقی مسیر خود را می­‌توانید با پرگاس طی کنید و یک رقابت ستودنی را تجربه نمایید.
 • اگر پشت کنکوری هستید و اهداف بزرگی پیش‌رو دارید، با تلاش بالای خود، عادات مطالعاتی صحیح و خرید بسته درسنامه، نمونه سوال و آزمون ساز ویژه کنکور تجربی، کسب رتبه برتر دیگر رویای شما نیست.
 • اگر احساس می‌­کنید زمان خود را از دست داده­‌اید­، با استفاده از این بسته، می­‌توانید زمان خود را مدیریت کرده و به نتیجه دلخواه خود در مدت زمان معینی برسید.

بعد از تهیه بسته آموزشی درسنامه، نمونه سوال و آزمون ساز پرگاس چه دانش­‌هایی کسب می­‌کنیم؟

 • تقویت مهارت تست­‌زنی.
 • آموزش تکنیکال تست­‌زنی.
 • آموزش سریع­‌ترین روش رسیدن به پاسخ.
 • جمع­‌بندی و بازخوانی درس با ابزار آموزشی بی نظیر پرگاس.
 • آشنایی با تیپ سوالات کنکور تجربی.
 • سنجش و ارزیابی خود.


بسته درسنامه، نمونه سوال و آزمون ساز ویژه کنکور تجربی ویژه دوازدهمی ها و کنکوری ها، برای دانش آموزانی که قصد کسب نتیجه درخشان در امتحانات مدرسه و همچنین کنکور سراسری را دارند به شدت پیشنهاد می شود.

خلاصه ای از خدمات بسته آموزشی درسنامه، نمونه سوال و آزمون ساز پرگاس: آشنایی با رفع اشکال آنلاین - آزمون ساز و تمرین تست زنی - جعبه مرور - بانک کامل سوالات تستی و تشریحی - درسنامه تمام درس های کنکوری پایه دهم، یازدهم و دوازدهم

آزمون تستی
120 آزمون
آزمون تشریحی
30 آزمون
تمرین تست زنی
250 تمرین
آزمون ترکیبی
20 آزمون
محتوای آموزشی
27 محتوا (115 فایل)
رفع اشکال
10 سوال

با تهیه این بسته از بانک سوال درس های زیر برخوردار می شوید.
درس سوال تستی سوال تشریحی مجموع سوالات
ادبیات و زبان فارسی 3632 646 4278
دین و زندگی 3145 490 3635
شیمی 6249 529 6778
زبان انگلیسی 3570 403 3973
فیزیک 5686 509 6195
زیست شناسی 4011 665 4676
ریاضی 6062 575 6637
زمین شناسی 627 191 818
عربی 1166 580 1746

بسته های پیشنهادی

تمام دروس ویژه کنکور ریاضی

910,000 تومان
با تخفیف ویژه 888,000 تومان
کد : 428

علوم هشتم

80,000 تومان
با تخفیف ویژه 59,000 تومان
کد : 500

تمام دروس ویژه دهمی های رشته ریاضی

550,000 تومان
با تخفیف ویژه 499,000 تومان
کد : 493

علوم هفتم

80,000 تومان
با تخفیف ویژه 59,000 تومان
کد : 458

ارسال دیدگاه