بسته تام پرگاس ویژه نهمی ها

 1. خانه
 2. بسته های آموزشی
 3. بسته های تام پرگاس
 4. بسته تام پرگاس ویژه نهمی ها

  کد بسته: 453

  پایه تحصیلی: نهم متوسطه

  درس: زبان انگلیسی , ریاضی , عربی , هوش و استعداد تحلیلی , علوم , پیام های آسمانی , فارسی , مطالعات

  دارای برنامه ریزی تحصیلی

توضیحات:

با تهیه بسته تام پرگاس از موارد زیر بهره مند می شوید:

 • آزمون های پیشرفت تحصیلی پرگاس که در طول یک سال تحصیلی تمامی مباحث درس های ریاضی، علوم، زبان انگلیسی، عربی، پیام آسمانی، فارسی، قرآن و مطالعات را پوشش می دهند.
 • محتوای آموزشی کامل از درس های ریاضی، علوم، عربی، فارسی و زبان انگلیسی در قالب درسنامه های  pdf به همراه نمونه سوالات تستی و تشریحی متنوع در اختیار شما قرار می گیرد.
 • امکان ساخت آزمون از هر موضوع و فصل دلخواه کتاب درسی  به همراه انتخاب درجه سختی سوال برای شما فراهم می شود.
 • از مشاوره و پشتیبانی تحصیلی اختصاصی برای تمامی دروس به مدت یک سال تحصیلی برخوردار می شوید.
 • آموزش کامل درس ریاضی با تدریس دکتر مجید میرزاوزیری و دکتر محمد غلامپور به صورت ویدئوی آموزشی در اختیارتان قرار می گیرد.
 • از امکان فوق العاده رفع اشکال آنلاین درسی برای درس های ریاضی، هوش و استعدادتحلیلی و زبان انگلیسی به مدت یکسال تحصیلی بهره مند می شوید.
 • امکان استفاده از تست PIT به همراه یک جلسه مشاوره تخصصی ریاضی برای دریافت راهکارهای مورد نیاز جهت افزایش توانمندی در درس ریاضی برای شما مهیا می شود.
 • می توانید از درس آزمون های ریاضی پرگاس که دارای بیش از 60 آزمون هدفمند و استاندارد ریاضیات به همراه درسنامه های تفکیکی و مبسوط می باشد استفاده کنید.

پس با تهیه بسته تام پرگاس می توانید از خرید کتابهای کمک درسی و هزینه مشاوره و معلم خصوصی برای یکسال تحصیلی بی نیاز شوید.

 این بسته آموزشی برای دانش آموزانی که قصد کسب نتیجه درخشان در امتحانات مدرسه و همچنین آزمون تیزهوشان را دارند پیشنهاد می شود.

مزایا: پشتیبانی و برنامه مطالعاتی- ویدئو آموزشی- آزمون های مرحله ای پیشرفت تحصیلی- درس آزمون های ریاضی-رفع اشکال آنلاین - تمرین تست زنی- نمونه سوال امتحانی و تیزهوشان- تست PIT- درسنامه های pdf

3,000,000 تومان با تخفیف ویژه 2,395,000 تومان

بسته های پیشنهادی

بسته تام پرگاس ویژه هفتمی ها

3,000,000 تومان
با تخفیف ویژه 2,395,000 تومان
کد : 455

بسته تام پرگاس ویژه هشتمی ها

3,000,000 تومان
با تخفیف ویژه 2,395,000 تومان
کد : 454

ارسال دیدگاه