1. خانه
 2. بسته های آموزشی
 3. بسته های تام پرگاس
 4. بسته تام پرگاس ویژه دهم ریاضی

بسته تام پرگاس ویژه دهم ریاضی


  کد بسته: 476

  پایه تحصیلی: دهم متوسطه

  درس: ادبیات و زبان فارسی، دین و زندگی، شیمی، زبان انگلیسی، فیزیک، ریاضی، هندسه، عربی

1,800,000 تومان با تخفیف ویژه 1,290,000 تومان

با تهیه بسته تام پرگاس ویژه دهم ریاضی از موارد زیر بهره مند می شوید:

 •     محتوای آموزشی کامل از تمامی دروس کنکوری پایه دهم در قالب درسنامه های pdf در اختیار شما قرار می گیرد.
 •     امکان ساخت آزمون از هر موضوع و فصل دلخواه کتاب درسی  به همراه انتخاب درجه سختی سوال تا تعداد 400 آزمون برای شما فراهم می شود.
 •     امکان دریافت راهکارهای مورد نیاز جهت افزایش توانمندی در تمامی دروس برای شما مهیا می شود.
 •     امکان شرکت در تمام جلسات انگیزشی و روش های مطالعه (مجازی یا حضوری) برای شما وجود دارد.
 •     امکان برخورداری از پنل والدین برای نظارت بر نتایج آزمون ها و دریافت نمودارها و گزارشات متنوع مشاوره ای فعال می شود.
 •     دریافت نمونه سوالات تستی و تشریحی متنوع در قالب آزمون های هدفمند برای شما مهیا می شود.
 •     امکان شرکت درتمامی مراحل آزمون های شبیه ساز «80 درصدی ریاضی پرگاس» و ارائه کارنامه مشاوره محور و گزارشات کاربردی برای شما وجود دارد.
 •     بهره مندی از تست PIT به همراه یک جلسه مشاوره تخصصی ریاضی برای دریافت راهکارهای مورد نیاز جهت افزایش توانمندی در درس ریاضی برای شما مهیا می شود.
 •     از امکان فوق العاده رفع اشکال آنلاین درسی برای درس ریاضی به مدت یکسال تحصیلی و تعداد 80 درخواست  بهره مند می شوید.

پس به طور خلاصه با تهیه بسته تام پرگاس ویژه دهم ریاضی می توانید از موارد زیر برای یکسال تحصیلی برخوردار شوید:

 1.     درسنامه های متنوع تمام دروس کنکوری دهم و ویدئوی آموزشی درس ریاضی برای پایه دهم
 2.     نمونه سوال امتحانی و آزمون ساز تمام دروس
 3.    جلسات انگیزشی و تحلیل آزمون
 4.    شرکت در تمامی مراحل آزمون های «80 درصدی ریاضی پرگاس»

بعضی از دانش‌آموزان به دلیل سخت بودن درس ریاضی وقت کم‌تری را برای این درس در برنامه‌ی مطالعاتی خود قرار می‌دهند و همین مطلب باعث عدم موفقیت این دانش‌آموزان در درس ریاضی شده است؛ در صورتی که این درس در تعیین رشته در دانشگاه‌های خوب کشور بسیار تأثیرگذار است.

مباحث ریاضیات زنجيره‌ای و به هم پیوسته است، بنابراین سعی نکنيد روش‌ها را در رياضيات حفظ کنيد. فرمول‌ها و روش‌های بسيار زيادی تحت عنوان نکات تستی در رياضيات وجود دارد که با کوچکترین تغییری در فرض مسئله بدون استفاده می‌شوند. کافیست بر مفاهیم اصلی و روش‌های کليدی مسلط شويد. اين کار ميزان اطلاعاتی را که بايد به خاطر بسپاريد کاهش خواهد داد و همچنین شما را برای حل مسائل مفهومی در هر قالبی آماده می‌کند.  وقتی روشی را برای حل يک مسئله ياد گرفتيد، مفهوم مورد استفاده در همان روش در اغلب موارد برای ديگر مسائل هم می تواند استفاده شود. وقتی با مسئله‌ی جديدی روبه‌رو می‌شويد، سعی کنيد آموخته‌های قبلی خود را بر مسئله‌ی جديد اعمال کنيد.

رياضيات مبحثی است که بسياری از دانش‌آموزان را مضطرب می کند. داشتن اعتماد‌به‌‌نفس می‌تواند اضطراب شما را کاهش دهد. روش‌هايی که برای مطالعه‌ی رياضی به شما پیشنهاد خواهیم کرد می تواند به موفقیت شما در رياضيات کمک کند. تا زمانی که تشخيص می‌دهيد به راهکار‌هايی بيش از اين‌ها نياز داريد، کمک بگيريد و تلاش خود را بیشتر کنيد. شما نمی توانيد رياضيات را فقط با خواندن و گوش دادن ياد بگيريد. قسمت زيادی از يادگيری رياضيات به تمرين کردن فعالانه بستگی دارد. اين بدان معنی است که شما حتماً بايد همه‌ی تکاليف و وظايف محوله‌ درسی خود در رياضيات را انجام دهيد. ياد گرفتن چگونگی استفاده از فرمول‌ها و روش‌ها، حياتی است.

بسته تام پرگاس ویژه دهم ریاضی برای دانش آموزانی که قصد کسب نتیجه درخشان در امتحانات مدرسه و همچنین کنکور سراسری را دارند به شدت پیشنهاد می شود.
مزایا:  تمرین تست زنی و آزمون ترکیبی - نمونه سوال امتحانی - درسنامه های pdf - جلسات انگیزشی و تحلیل آزمون - شرکت در تمامی مراحل آزمون های «80 درصدی ریاضی پرگاس»- در اختیار داشتن معلم حل تمرین ریاضی برای یکسال تحصیلی

آزمون تستی
200 آزمون
آزمون تشریحی
70 آزمون
تمرین تست زنی
400 تمرین
محتوای آموزشی
11 محتوا (299 فایل)
رفع اشکال
80 سوال
تست PIT
1 تست

بسته های پیشنهادی

بسته تام پرگاس ویژه نهمی ها

مبلغ : 1,390,000 تومان
کد : 432

بسته تام پرگاس ویژه دهم انسانی

1,300,000 تومان
با تخفیف ویژه 910,000 تومان
کد : 489

بسته تام پرگاس ویژه هشتمی ها

مبلغ : 1,290,000 تومان
کد : 456

بسته تام پرگاس ویژه دهم تجربی

1,800,000 تومان
با تخفیف ویژه 1,290,000 تومان
کد : 448

ارسال دیدگاه