1. خانه
 2. بسته های آموزشی
 3. آزمون های مرحله ای پرگاس
 4. آزمون های لایه ای ریاضی و آمار ویژه دهم انسانی

آزمون های لایه ای ریاضی و آمار ویژه دهم انسانی


  کد بسته: 483

  پایه تحصیلی: دهم متوسطه

  درس: ریاضی و آمار

  دارای برنامه ریزی تحصیلی

580,000 تومان با تخفیف ویژه 555,000 تومان

اگر به رفتار خودتان در خرید آنلاین دقت کرده باشید، قبل از اینکه بخواهید درباره خود محصول چیزی بدانید، قسمت نظرات  را مطالعه می کنید. پس بهتر است ابتدا نظرات افرادی که پرگاسی هستند و پرگاس را تجربه کرده اند را برای شما بگذاریم و بعد به ادامه توضیحات بپردازیم (نظرات مربوط به کنکور 1400 است):

 • واقعا چجوری پیش بینی کردین که کنکور امسال سخت میشه؟ واقعا که بهترین موسسه تمام کشور هستین! بسیاری از نکته های ریاضی که بقیه گیر بودن روشون، برای ما تکراری بود.
 • از شما تشکر فراوان دارم چون دخترم تاکید داره هر چی از ریاضی زده مدیون شماست.
 • واقعا فکر کردم الکی آزمون جمع بندی تونو سخت دادین، امروز پی بردم برای ریاضی هر چی پرگاس بگه همونه.
 • پرگاس واقعا ممنونم. ریاضی رو خودم حس می کنم عالی دادم. من سه سال تمام با افتخار عضو پرگاس بودم. در دوره آموزش ریاضی پرگاس هم شرکت کردم. خیلی توپ بود خیلی. واقعا عشقین.
 • فقط می تونم بگم دمتون گرم که تاااا آخرین لحظه هم به فکر ما هستید. خیلی از چیزایی که تو ویدئو های آزمون آخر گفتین اومد. مرسی واقعا.
 • همه جوره تا آخرش باهامون موندین و سر جلسه کنکور برای هر تست حرفاتون توی سرم پلی می شد، عالی بود امتحان. دمتون گرم بهترین اساتید ریاضی هستین.
 • سلااااام. خیلی ممنون بابت آزمون های لایه ای تون. امروز نتیجه شو دیدم خیلی سوالات برام روتین بودن، موفق و پایدار باشید.
 • انصافا دمتون گرم امروز ریاضی رو ترکوندم. مخصوصا اون بخش مثلثات و توابع که درس داده بودین نکاتش اومد.
 • امسال ریاضی عالی بود بخدا. هرچی تو ویدئوها گفتید اومد. من فقط آزمون های لایه ای 80 درصدی شما رو ثبت نام کردم. واقعا خوشحالم. خیلی خیلی مرسیییییی از همه چی ...

اینها فقط تعدادی از پیام های ارسالی دانش آموزان برای پرگاس است که بلافاصله بعد از کنکور ارسال کرده اند. بقیه نظرات را می توانید در سامانه پرگاس قسمت نظرات بسته هاس آموزشی ببینید.

آزمون های لایه ای ریاضی پرگاس چیست؟

شروع فعالیت های گروه آموزشی پرگاس در سال 1395 با تمرکز روی درس ریاضی بود و در ابتدای فعالیت علمی خود، علاوه بر برگزاری آزمون های آنلاین ریاضی در سطح مدارس، اقدام به ساخت ابزارهای مجازی مورد نیاز در یادگیری بهتر ریاضی کرده اند. به علت کیفیت بالا و چالشی بودن سوالات کم کم تقاضای دانش آموزان برای اینکه آزمون های ریاضی پرگاس به صورت سراسری برگزار شود بالا گرفت و درخواست های فراوانی برای در اختیار داشتن سوالات مفهومی ریاضی در قالب تمرین های تست زنی برای پرگاس ارسال شد. بنابراین موسسین پرگاس تصمیم گرفتند این سوالات را منظم و به صورت آزمون های سراسری آنلاین برگزار کنند؛ در واقع آزمون های پرگاس همان چیزی هست که در حال حاضر معرف نام پرگاس شده است، همانطور که می دانید هر برندی در یک موردی شناخته می شود، مثلا مایکروسافت با ویندوز و اپل با آیفون؛ پرگاس هم با آزمون های ریاضی بین بچه های کنکوری شناخته شده است.

این طرح در سال 1399 اجرا شد و چون اکثر رتبه های برتر کنکور در آزمون ها شرکت کرده بودند، اعتبار خوبی بدست آمد و همین باعث شد که در سال 1400 هم استقبال خوبی از آزمون های ریاضی پرگاس بشود.

در این سال ها آزمون ها برای اغلب پایه های تحصیلی دهم، یازدهم و دوازدهم به صورت منظم و ۲ هفته یکبار طبق برنامه قلمچی برگزار شده است، تا امروز که بابت شروع مراحل جدید آزمون های ریاضی پرگاس برای کنکور 1401 (ویژه تمامی رشته های نظری) آماده می شویم و تعداد شرکت کننده های این آزمون ها در سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم و رشته های تجربی، ریاضی و انسانی به بالای 21 هزار نفر رسیده است.

موسسه پرگاس یکی از بزرگترین برگزارکننده های آزمون های آنلاین ریاضی کنکور در سطح کشور است و در حال حاضر جامعه آماری حدود 21 هزار نفری را در پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم تمامی رشته های تجربی، ریاضی و انسانی به خود اختصاص داده است.

میزان شباهت این آزمون ها با کنکور به صورت شگفت انگیزی بالای 80 درصد است و طبق ادعای کادر علمی این مجموعه، حل کردن سوالات و مطالعه پاسخنامه تشریحی آزمون ها و تماشای ویدئوهای مربوط به آزمون های پرگاس برای موفقیت شما در درس ریاضی کنکور کافی است.

پرگاس با بررسی سوالات کنکورهای گدشته و طراحی آزمون ها با یک نظم خاص در چینش سوالات، سبک سوالات و سطح سوالات توانسته است آزمون های استانداردی در درس ریاضی پیاده سازی کند و همین باعث شده است دانش آموزانی که در آزمون های لایه ای 80 درصدی  ریاضی پرگاس شرکت کرده اند، وقتی در جلسه کنکور قرار می گیرند، تصور کنند که دوباره آزمونی از آزمون های پرگاس را شرکت می کنند.

موسسه پرگاس غیر از آزمون های لایه ای ریاضی چه خدمات آموزشی دیگری ارائه می دهد؟

همانطور که گفتیم اولین محصول گروه آموزشی پرگاس آزمون های آنلاین بوده است. بعد از کسب نتایج قابل توجه توسط شرکت کننده ها و استقبال گسترده نفرات برتر کنکور از این آزمون ها تیم آموزشی پرگاس تصمیم گرفتند گستره فعالیتشان را افزایش داده و در زمینه رفع اشکال آنلاین ریاضی و ارائه ویدئوهای آموزش ریاضی فعالیت خود را گسترش دهند. درست است که پرگاس با آزمون های آنلاینش معرفی و شناخته شده است، اما در حال حاضر محصولات دیگر پرگاس  مثل ویدئوهای آموزش ریاضی و درسنامه های متنی ریاضی و رفع اشکال آنلاین ریاضی در زمینه کیفیت و اثرگذاری، کمی از آزمون های آزمایشی پرگاس ندارند.

چند ماه از سال گذشته، به نظرتون آزمون های ریاضی پرگاس شرکت کنم یا نه؟

پاسخ به این سوال خیلی واضح است! فکر کنید قرارهست سوالات کنکور را به شما بدهند که قبل از کنکور روی آنها کار کنید و بعد به جلسه آزمون بروید و بهترین نتیجه ممکن را بگیرید. قطعا شما اگر یک روز قبل از کنکور هم سوالات به دستتان برسد، نمی گویید دیگر کار نمی کنم چون فرصت نیست؟ مطمئنا جواب سوال خودتان را گرفتید؛ چون شباهت سوالات آزمون های پرگاس با کنکور سراسری بسیار بالاست، شما حتی یک روز قبل از کنکور هم اگر بتوانید سوالات ریاضی پرگاس را بررسی کنید و پاسخنامه ویدئویی آنها را ببینید و تحلیل کنید، نفع بسیاری برده اید.

یک نکته مهم

درست است که آزمون های پرگاس آنلاین هستند و در منزل شرکت می کنید، اما سعی کنید همه شرایط آزمون را برای خودتان مهیا کنید. شما از ساعت ۸ روز چهارشنبه تا ۱۴ روز پنجشنبه می توانید در آزمون شرکت کنید. در ضمن برای شرکت در آزمون بهتر است از لپ تاپ یا رایانه استفاده کنید.

آزمون‌های لایه ای ریاضی پرگاس

شاید باورتون نشه ولی هر ساله در کنکور سراسری فقط تعداد خیلی کمی (معمولا کمتر از 100 نفر) از شرکت کننده ها موفق به کسب درصد بالای 80 درصد در درس ریاضی و آمار می شوند! و جالبه بدونید اگر در آزمون های لایه ای ریاضی و آمار پرگاس بالای 80 درصد بزنید، در کنکور سراسری شما هم یکی از همان محدود افرادی خواهی بود که درصد بالای 80 رو در درس ریاضی و آمار کسب می کنن!

✔️ هر آزمون یک پاسخنامه تحلیلی کامل و جامع به همراه درس نامه کامل از درس ریاضی و آمار خواهد داشت.

✔️ گزارشاتی در کارنامه آزمون ها طراحی شده که در هیچ کارنامه آزمون های آزمایشی دیگر به آنها دسترسی نخواهید داشت.

✔️ اکثر نفرات برتر کشور در این آزمون ها شرکت می کنند.

✔️ زمان برگزاری این آزمون ها روزهای چهارشنبه و پنج شنبه (از ساعت 8 روز چهارشنبه تا ساعت 14 روز پنج شنبه) می باشد.

✔️ با شرکت در این آزمون می توانید درصد واقعی خود را در درس ریاضی و آمار تخمین بزنید.

✔️ پاسخنامه ویدئویی تک تک سوالات، یکی از ویژگی های منحصر به فرد آزمون های لایه ای ریاضی پرگاس می باشد.

✔️ می توانید از امکان تمرین تست زنی پرگاس برای آمادگی بیشتر در آزمون ها استفاده کنید و آزمون دلخواه خودتونو طراحی کنید.


آزمون تستی
20 آزمون
تمرین تست زنی
20 تمرین
محتوای آموزشی
1 محتوا (1 فایل)

بسته های پیشنهادی

آزمون های لایه ای ریاضی ویژه دهم ریاضی

580,000 تومان
با تخفیف ویژه 555,000 تومان
کد : 485

آزمون های لایه ای ریاضی ویژه دهم تجربی

580,000 تومان
با تخفیف ویژه 555,000 تومان
کد : 484

آزمون های لایه ای ریاضی ویژه یازدهم ریاضی

580,000 تومان
با تخفیف ویژه 555,000 تومان
کد : 486

آزمون های پیشرفت تحصیلی پرگاس ویژه نهمی ها

340,000 تومان
با تخفیف ویژه 318,000 تومان
کد : 268
بهار تسنیمی  بهار تسنیمی
پاسخ
0 0

سلام من امسال میرم دهم ولی انگار این آزمون ها فقط برای یک درسه درسته؟

تیم پشتیبانی پرگاس

سلام، بله.
می تونید با داشتن این بسته آموزشی، دیگه نگرانی نسبت به درس ریاضی، مخصوصا در پایه دهم که خیلی مباحث مهمی در ریاضی قرار داره، نداشته باشید.

زهرا ایزدی  زهرا ایزدی
پاسخ
0 0

چندتا چیزی که من فهمیدم تو آزمون های پرگاس
یکی این بود که فقط تخصصی ریاضی برگزار میکنن
بعد از دریافت کارنامه تراز داره که خودتو مقایسه کنی. که البته چون فقط درس ریاضی هست نسبت به حدود دو هزار نفر مقایسه میشی که بدک نیس
بعد از دریافت کارنامه هم همه سوالاش با راه حلش به صورت ویدئو بهت میده که خیلی عالیه
در کل ارزش داشت به قیمتش/ تجربه خوبی بود
پیشنهاد میکنم به بقیه دوستان

تیم پشتیبانی پرگاس

ممنون از مهربونی تون، پیروز باشی.

علی شورا  علی شورا
پاسخ
0 0

سلام
غیر از آزمون ها چه محصولات و امکانات دیگه ای دارین؟
من تازه آشنا شدم

تیم پشتیبانی پرگاس

سلام، خوشحالیم که به پرگاس پیوستید. ویدئوهای آموزشی، رفع اشکال آنلاین، درسنامه و نمونه سوال و آزمون ساز و مشاوره آموز‌شی از دیگر خدمات پرگاس است.

یگانه باغشنی  یگانه باغشنی
پاسخ
0 0

این موسسه از همه جهت خیلی خوب هست
واقعا برای دانش آموزا خیلی امکاناتش خوبه
برای آزمون ها ثبت نام کردم ولی مسابقات هم خیلی عالیه هر روز شرکت میکنم😍😍😍😍

تیم پشتیبانی پرگاس

ممنون از مهربونی تون، پیروز باشی.

کیارش اسمعیلی  کیارش اسمعیلی
پاسخ
0 0

دوستانی که سال قبل شرکت کردن نظر بدن سطح سوالا و جامعه آماریش چطوره
من تازه با این سایت آشنا شدم

مهدی حیدریان  مهدی حیدریان
پاسخ
0 0

سلام وقتتون بخیر
من ریاضیم از پایه ضعیفه معدلم هم 15.93 هست از امسال میخوام شروع کنم اما نمیدونم
میشه راهنماییم کنید؟

تیم پشتیبانی پرگاس

سلام، شما می تونید با تهیه آزمون های لایه ای پرگاس و تماشای ویدئوها به توانمندی مطلوبی دست پیدا کنید. استفاده از امکان رفع اشکال آنلاین رو هم بهتون پیشنهاد می دم.

شیما فرقانی  شیما فرقانی
پاسخ
0 0

من فایل برنامه آزمون رو نمی تونم دانلود کنم

تیم پشتیبانی پرگاس

سلام، بررسی شد.
دانلود کردید و قطعا فایل در قسمت دانلودهای مرورگرتون قرار داره.

ارسال دیدگاه