مطالب و اطلاعیه ها

  تاریخ انتشار : ۱۱:۱۳ ۱۳۹۸/۰۶/۰۶

  دسته : مطالب آموزشی

  دفعات بازدید : 170

تست زنی با آزمون آنلاین تمرینی

آزمون های تمرینی پرگاس

به جرات میتونیم بگیم که تست زنی در قالب آزمون های تمرینی از مهم ترین کار هایی است که یک کنکوری موفق باید بارها و بارها در سال منتهی به کنکور سراسری اون رو انجام بده. شما به طور طبیعی بعد از مطالعه هر درس و هر مبحثی، به خصوص مباحث محاسباتی نیاز دارید که تعداد زیادی تست رو پیرامون اون مبحث خاص بررسی کنید. هدف از آزمون های تمرینی، یادگیری اصولی و حرفه‌ای مباحث مختلف کنکور سراسری است.

نکات و توصیه های مهم در مورد آزمون های تمرینی:

تست های آزمون های تمرینی پرگاس میتونه بهترین منبع شما برای تست زنی آموزشی باشه. کافیست از تست‌های موجود در این آزمون ها استفاده کنید و بعد از اینکه تست ها رو به خوبی و به طور کامل بررسی کردید، میتونید سراغ آزمون های ترکیبی (چند درس در یک آزمون) برید.

این نکته رو همیشه مدنظر داشته باشید که بعد از آزمون، حتما و حتما جواب و راه حل خودتون رو با پاسخ نامه آزمون چک کنید. این کار میتونه بهتون کمک کنه تا با روش هایی که شما رو در رسیدن هر چه سریع تر به جواب تست‌ها یاری میکنه، آشنا بشید.

نكته‌هايی كه در حین بررسی پاسخ نامه تشریحی آزمون با اون ها رو به رو میشید رو یادداشت برداری کرده تا در زمان دوره كردن به اون ها مراجعه كنید.

در دروس اختصاصی با شروع مطالعه ‌ی هر مبحث جديد بايد مثال‌ها و تمرین‌های جزوه و كتاب درسی رو حتما بررسی کنید و پس از اون، تعدادی از مجموعه تست‌های همون فصل رو در آزمون های تمرینی پاسخ بدید؛ مثلاً اگر فصل مدنظر شما 180 تا تست داره، 25 تای اون رو در مرحله‌ی اول بزنيد و بقيه‌ی تست‌ها رو برای روزهای بعدی تقسيم كنيد.

برای دروس عمومی، بهتره بین مطالعه و تست زنی کمی فاصله بیوفته تا تست زنی ارزش بیشتری برای شما داشته باشه، البته برای درس عربی و مبحث هایی مثل قرابت معنایی و آرایه های ادبی، توصیه میکنیم بلافاصله بعد از مطالعه درسنامه کتاب کمک آموزشی و همینطور بعد از تدریس دبیر، بلافاصله آزمون های تمرینی پرگاس رو انجام بدید.

گروه آموزشی پرگاس

 

آزمون تمرینی