مطالب و اطلاعیه ها

بسته های آموزشی

  تاریخ انتشار : ۱۶:۴۴ ۱۳۹۸/۰۲/۰۹

  دسته : مطالب آموزشی

  دفعات بازدید : 51

بسته های آموزشی چیست؟

تا حالا توجه کردید که چرا بعضی دانش آموزان با دیدن فیلم آموزشی بهتر یاد می گیرن، بعضی ها با خواندن کتاب؟

چرا بعضی دانش اموزان سریع و راحت درس رو یاد می گیرند و بعضی ها باید تلاش بیشتری داشته باشند تا خوب یاد بگیرند؟

حالا تصور کنید یک کتابخانه بزرگ درکامپیوتر خودتان دارید که در این کتابخانه پر از محتوای آموزشی ازنوع فیلم، پاورپوینت، نرم افزار آموزشی، کتاب های علمی و ...

بنابراین بسته های آموزشی بسته های یادگیری جامع هستند و تمام نیازهای دانش آموز در این بسته ها وجود دارد.

مزیت بسته های اموزشی چیست؟

مؤسسه پویش فکری پرگاس با آماده کرده این بسته های آموزشی نیاز معلم را به محتواهای آموزشی برای آموزش و تدریس، ارائه تمرین و ارزیابی دانش آموزان در هر یک از موضوعات درسی کاملاً بر طرف می کند و معلم زمان بیشتری برای انجام کارهای مهم تر به دست می آورد. .

محتوای بسته ی آموزشی چیست؟

در بسته های آموزشی پرگاس آزمون های تک درس، آزمون سفارشی- تشریحی- ترکیبی از چند درس- درسنامه- با تاریخ های یک ماهه تا دوازده ماهه- رفع اشکال و برنامه ریزی مطالعاتی وجود دارد 

کاربرد بسته ی آموزشی چیست؟

بسته های آموزشی بسته به نیاز دانش اموز طراحی شده است و اینکه دانش آموز اگر به هر صورت نتوانست از کلاس استفاده کند با استفاده از این بسته ها خودش را پیش ببرد و به دو صورت می باشد:

بسته های آموزش پایه ای و بسته های آموزشی سه پایه:

بسته های آموزشی پایه ای: مؤسسه پویش فکری پرگاس این بسته های آموزشی را بر اساس سؤالات تألیفی دبیران مجرب و کارآزموده، منطبق با آخرین تغییرات کتب درسی برای شما دانش آموزان عزیز در نظر گرفته است.

بسته های آموزش سه پایه: مؤسسه پویش فکری پرگاس این بسته های آموزشی را بر اساس بودجه بندی اختصاصی سؤالات کنکور سراسری در نظر گرفته است.(به این صورت که در هر مبحثی چه تعداد سؤال ارائه می شود.).

بسته های آموزشی بر چه اساسی طراحی می شود؟

مؤسسه پویش فکری پرگاس این بسته های آموزشی را بر اساس نیاز دانش آموز طراحی کرده است چه دانش آموزانی که در آزمون نهایی مدارس شرکت می کنند و چه دانش آموزانی که در کنکور سراسری شرکت می کنند و نوع آزمونها به صورت تستی و تشریحی می باشد.