1. خانه
  2. محتوای آموزشی
  3. کتاب ها
  4. 17 قانون موفقیت

17 قانون موفقیت


مشخصات:

  کد : 677

  محتوا: کتاب های غیر درسی

  موضوع: انگیزشی

  نوع محتوا: فصلی

  تعداد فایل ها: 1 عدد

  مبلغ: رایگان

  تاریخ انتشار: ۲۲:۳۲ ۱۴۰۰/۰۳/۰۱


توضیحات:

در کتاب 17 قانون موفقیت راز و رمزهای موفقیت افراد متنفذ، مقتدر و غول های صنعت و بازرگانی مطرح می شود. نام این شخصیت های بزرگ همیشه به نیکی یاد خواهد شد و یاد و کارشان در تاریخ زنده خواهد ماند. نابغه هایی که بهانه نمی آورند و غر نمی زنند. آنان خود را اسیر وضعیت موجود و تقدیر یا سرنوشت نمی دانند. آنان افکار و شخصیت بزرگی دارند. اغلب کارهایی انجام می دهند که دیگران از انجام آنها اظهار ناتوانی می کنند. بی شک آنان افرادی توانمند و مانند دیگران هستند و جزو قدیسان نیستند. ما بیش از هر زمان دیگر، به خرد و تدبیرشان نیاز داریم. آنان الگو و اسطوره اند.

مروری بر کتاب 17 قانون موفقیت

چگونه افرادی همچون «اندرو کارنگی، الکساندر گراهامیل، هنری فورد و پی.تی. بارنم» به موفقیت هایی شگرف دست یافتند؟ نکته ی عجیب و تأمل برانگیز این است که بسیاری از آنان در فقر و تنگدستی زاده شدند. آنان چه کیمیا یا قدرت جادویی داشتند که باعث شد سرنوشت محتومشان دگرگون شود و مس وجودشان به طلای خالص و ناب تغییر ماهیت دهد؟ چه چیزی از این افراد فقیر و درمانده، برنده ساخت؟ افرادی که موفق شدند سرنوشت خود و بسیاری از افراد دیگر را نیز تغییر دهند؟ یکی از همین افراد که وضعیت مشابهی داشت، تصمیم گرفت پاسخی برای این پرسش اساسی پیدا کند.

او کاری را انجام داد که پیش تر هیچ کس به آن اقدام نکرده بود و به راز و رمزهایی در این خصوص پی برد: او پاسخ را از همان افراد موفق گرفت. او از آنان علت پیشرفت و موفقیتشان را جویا شد. در کمال تعجب، او خودش در این فرآیند به فردی موفق و برنده تبدیل شد. او شروع به نوشتن مطالب انگیزشی کرد و با این ابداع، سرانجام خود را در فهرست افرادی همچون «مارکوس اورلیوس، رالف والدو امرسون و بن فرانکلین» و هم رتبه ی آنان یافت.


ارسال دیدگاه