صندوقچه پرگاس

به صندوقچه پرگاس خوش اومدی!

در این بخش از سامانه ما سعی کردیم با روش های خلاقانه و آموزشی محیط دوست داشتنی برای شما دانش آموزان در نظر داشته باشیم.

پرگاس 21

این سرگرمی جذاب هر شب ساعت ۲۱ آغاز و ساعت ۲۱:۰۱ به پایان می رسد که موضوع آن در زمینه هوش و استعداد تحلیلی است و هدف تقویت دقت و سرعت عمل در تحلیل مسائل است. سوالات به تفکیک دانش آموزان دوره اول و دوم متوسطه تعیین می شود. در این مسابقه به نفرات برتر جایزه تعلق می گیرد.

روزانه تا 10,000 تومان جایزه

پرگاس LEO

با توجه به اهمیت استفاده زبان انگلیسی در زندگی روزمره، جهت تشویق کاربران به گسترش دایره لغات و اختصاص حداقل زمان به صورت روزانه به این امر، هر روز ساعت ۱۵، مسابقه LEO لغات و واژه های انگلیسی برگزار می شود. در این مسابقه به نفرات برتر جایزه تعلق می گیرد.

روزانه تا 10,000 تومان جایزه

پرگاس معما

یکی از ارکان مهم تسلط بر مفاهیم قدرت تجزیه تحلیل، استدلال و استنباط است لذا تفکر برای حل معماهای گوناگون قدرت ذهن را در این زمینه پرورش دهد. پرگاس با هدف کمک به پرورش ذهن متفکر و خلاق به شیوه ای جذاب و متنوع اقدام به برگزاری مسابقات پرگاس معما کرده است. به این ترتیب که در روزهای زوج هفته یک معمای استاندارد و معتبر در سطح جهانی در اختیار داوطلبین قرار می گیرد و پس از ۲۴ ساعت مهلت شرکت پاسخ تحلیلی و کامل معما را ارائه می دهد که در نهایت به نفرات برتر جایزه تعلق می گیرد.

روزهای زوج تا 15,000 تومان جایزه

پرگاس دانستنی

پرگاس دانستنی یک سرگرمی جذاب برای دانش آموزان پرتلاش، ریسک پذیر و با اطلاعات عمومی بالاست. این سرگرمی به صورت روزانه در اختیار شما قرار می گیره و با هدف کسب امتیاز طراحی شده، که با پاسخ صحیح به هر سوال مسابقه، امتیاز مثبت و با جواب نادرست به هر سوال، امتیاز منفی به دانش آموز تعلق می گیره. پس باید حسابی حواستون جمع باشه تا بتونین امتیاز کسب کنین.

روزانه تا 2,500 تومان جایزه

😱 ماهانه یک میلیون تومان از سرگرمی های پرگاس جایزه بگیر!

پرگاس کتابخانه

در درسنامه ها، فایل ها و ویدئوهای آموزشی تهیه شده توسط دبیران مدارس و همچنین محتوای متنوع آموزشی در زمینه های مختلف که توسط اساتید پرگاس ساخته شده از این بخش در اختیار دانش آموز قرار می گیرد.

دسترسی رایگان به انواع کتاب های درسی و غیر درسی

پرگاس دریچه

پرگاس دریچه با هدف ایجاد یک فضای اجتماعی و پویا ویژه دانش پژوهان فعال، اجتماعی، پرانگیزه، آینده نگر، باهوش و منظم ایجاد شده تا تمام کسانی که در این شبکه اجتماعی فعالیت می کنند به یکدیگر در زمینه های مختلف کمک کنند.

برخی از اهداف پرگاس دریچه:

انتقال حس خوب با یک نوشته، عکس یا ویدئو

آخرین نظرات کاربران

فاطمه سادات مرتضوی

B

ریحانه علی پور

هردو ساعت9 رو نشون میدن

ریحانه علی پور

اینم هست👌

اسما رضاعی

جواب :۴۰

اسما رضاعی

با نظر شما موافقم

ریحانه علی پور

38

ریحانه علی پور

شماره 1

اسما رضاعی

کسی که میگه هفت روز تو جنگل گم شده بودم
چون که چطور کسی که تو جنگل گم شده باشه

ریحانه علی پور

به نظرم شماهم مثل من عاشق حرم باشی ولی خب تاحالا رابطه ات رو با حیوانات نگفتی....

به نظرم

ریحانه علی پور

Bچون هم کلیدشو داره هم دست به آچاره