1. خانه
  2. سرگرمی های دانش آموزی پرگاس

سرگرمی های دانش آموزی پرگاس


ما می دانیم که نیاز جدی دانش آموزان، فضای آموزشی مناسب و شاد می باشد و این امر از طریق بازی و سرگرمی که در جلب توجه و حواس ما نقش مهمی دارد میسر می گردد. برگزاری مسابقات و بازی های جذاب برای دانش آموزان می تواند شور و هیجان غیر قابل توصیفی ایجاد کند. از بازی ها و سرگرمی های پرگاس می توان برای مرور درس ها و تقویت دروس مختلف نیز بهره برد. بازی و سرگرمی، آموزش است و دانش آموز از طریق بازی ها مهارت های گوناگونی کسب می کند.

مزایای سرگرمی ها و مسابقات پرگاس:

  • رشد قوای ذهنی و تحلیلی
  • ایجاد خلاقیت در حل مسئله
  • تقویت دقت، تمرکز و عکس العمل
  • یادگیری مدیریت زمان و کنترل استرس
  • جوایز متنوع دانش آموزی
نظرات کاربران پرگاس

ویدئوی نحوه شرکت در مسابقات و سرگرمی های پرگاس

پرگاس 21، مسابقه هوش و استعداد تحلیلی و ریاضیات

این سرگرمی جذاب هر شب ساعت ۲۱ آغاز و ساعت ۲۱:05 به پایان می رسد که موضوع آن در زمینه هوش و استعداد تحلیلی است و هدف تقویت دقت و سرعت عمل در تحلیل مسائل است. سوالات به تفکیک دانش آموزان دوره اول و دوم متوسطه تعیین می شود. در این مسابقه به نفرات برتر جایزه تعلق می گیرد.

روزانه تا 10,000 تومان جایزه

پرگاس LEO، مسابقه و سرگرمی یادگیری زبان انگلیسی

با توجه به اهمیت استفاده زبان انگلیسی در زندگی روزمره، جهت تشویق کاربران به گسترش دایره لغات و اختصاص حداقل زمان به صورت روزانه به این امر، هر روز ساعت ۱۵، مسابقه LEO لغات و واژه های انگلیسی برگزار می شود. در این مسابقه به نفرات برتر جایزه تعلق می گیرد.

روزانه تا 10,000 تومان جایزه

پرگاس معما، مسابقه یادگیری حل مسئله و معماهای منطقی

یکی از ارکان مهم تسلط بر مفاهیم قدرت تجزیه تحلیل، استدلال و استنباط است لذا تفکر برای حل معماهای گوناگون قدرت ذهن را در این زمینه پرورش دهد. پرگاس با هدف کمک به پرورش ذهن متفکر و خلاق به شیوه ای جذاب و متنوع اقدام به برگزاری مسابقات پرگاس معما کرده است. به این ترتیب که در روزهای زوج هفته یک معمای استاندارد و معتبر در سطح جهانی در اختیار داوطلبین قرار می گیرد و پس از ۲۴ ساعت مهلت شرکت پاسخ تحلیلی و کامل معما را ارائه می دهد که در نهایت به نفرات برتر جایزه تعلق می گیرد.

روزهای زوج تا 15,000 تومان جایزه

پرگاس دانستنی، مسابقه اطلاعات عمومی و دانستنی ها

پرگاس دانستنی یک سرگرمی جذاب برای دانش آموزان پرتلاش، ریسک پذیر و با اطلاعات عمومی بالاست. این سرگرمی به صورت روزانه در اختیار شما قرار می گیره و با هدف کسب امتیاز طراحی شده، که با پاسخ صحیح به هر سوال مسابقه، امتیاز مثبت و با جواب نادرست به هر سوال، امتیاز منفی به دانش آموز تعلق می گیره. پس باید حسابی حواستون جمع باشه تا بتونین امتیاز کسب کنین.

روزانه تا 2,500 تومان جایزه

😱 ماهانه یک میلیون تومان از سرگرمی های پرگاس جایزه بگیر!

پرگاس کتابخانه، مجموعه ای از کتاب های درسی و غیر درسی

در درسنامه ها، فایل ها و ویدئوهای آموزشی تهیه شده توسط دبیران مدارس و همچنین محتوای متنوع آموزشی در زمینه های مختلف که توسط اساتید پرگاس ساخته شده از این بخش در اختیار دانش آموز قرار می گیرد.

دسترسی رایگان به انواع کتاب های درسی و غیر درسی

پرگاس دریچه، شبکه اجتماعی دانش آموزی

پرگاس دریچه با هدف ایجاد یک فضای اجتماعی و پویا ویژه دانش پژوهان فعال، اجتماعی، پرانگیزه، آینده نگر، باهوش و منظم ایجاد شده تا تمام کسانی که در این شبکه اجتماعی فعالیت می کنند به یکدیگر در زمینه های مختلف کمک کنند.

برخی از اهداف پرگاس دریچه:

انتقال حس خوب با یک نوشته، عکس یا ویدئو

گردونه شانس پرگاس، سرگرمی روزانه همراه با جوایز

در گردونه شانس پرگاس می توانید روزانه شانس خود را امتحان کنید و با یک ریسک هیجان انگیز جوایز ویژه ای برنده شوید. برای بازی در این سرگرمی لازم است کیف پول شما حداقل پنج هزار تومان موجودی داشته باشد.

شانست رو امتحان کن و جایزه ببر!

آخرین نظرات کاربران

بهاره شریفیان

سلام خوبی؟
من پست های تو رو لایک میکنم تو هم پست های من رو لایک کن
ممنون

بهاره شریفیان

سلام خوبی؟
من پست های تو رو لایک میکنم تو هم پست های من رو
ممنون ❤️

بهاره شریفیان

سلام خوبی؟
من پست های تو رو لایک میکنم تو هم پست های من رو
ممنون

مهدیه جلیلی شهری

این هم یکی دیگر

مهدیه جلیلی شهری

سلام خداقوت

غزل نوری

؟

غزل نوری

؟

آیدا حسین زاده

میتونیم پاژل های صاف رو مورب هم بزاریم؟؟

ساجده کرامتی تولایی

اینم یکی دیگه

ساجده کرامتی تولایی

سلام
درسته؟