1. خانه
  2. سرگرمی های دانش آموزی پرگاس

سرگرمی های دانش آموزی پرگاس


ما می دانیم که نیاز جدی دانش آموزان، فضای آموزشی مناسب و شاد می باشد و این امر از طریق بازی و سرگرمی که در جلب توجه و حواس ما نقش مهمی دارد میسر می گردد. برگزاری مسابقات و بازی های جذاب برای دانش آموزان می تواند شور و هیجان غیر قابل توصیفی ایجاد کند. از بازی ها و سرگرمی های پرگاس می توان برای مرور درس ها و تقویت دروس مختلف نیز بهره برد. بازی و سرگرمی، آموزش است و دانش آموز از طریق بازی ها مهارت های گوناگونی کسب می کند.

مزایای سرگرمی ها و مسابقات پرگاس:

  • رشد قوای ذهنی و تحلیلی
  • ایجاد خلاقیت در حل مسئله
  • تقویت دقت، تمرکز و عکس العمل
  • یادگیری مدیریت زمان و کنترل استرس
  • جوایز متنوع دانش آموزی
نظرات کاربران پرگاس

ویدئوی نحوه شرکت در مسابقات و سرگرمی های پرگاس

پرگاس 21، مسابقه هوش و استعداد تحلیلی و ریاضیات

این سرگرمی جذاب هر شب ساعت ۲۱ آغاز و ساعت ۲۱:05 به پایان می رسد که موضوع آن در زمینه هوش و استعداد تحلیلی است و هدف تقویت دقت و سرعت عمل در تحلیل مسائل است. سوالات به تفکیک دانش آموزان دوره اول و دوم متوسطه تعیین می شود. در این مسابقه به نفرات برتر جایزه تعلق می گیرد.

روزانه تا 10,000 تومان جایزه

پرگاس LEO، مسابقه و سرگرمی یادگیری زبان انگلیسی

با توجه به اهمیت استفاده زبان انگلیسی در زندگی روزمره، جهت تشویق کاربران به گسترش دایره لغات و اختصاص حداقل زمان به صورت روزانه به این امر، هر روز ساعت ۱۵، مسابقه LEO لغات و واژه های انگلیسی برگزار می شود. در این مسابقه به نفرات برتر جایزه تعلق می گیرد.

روزانه تا 10,000 تومان جایزه

پرگاس معما، مسابقه یادگیری حل مسئله و معماهای منطقی

یکی از ارکان مهم تسلط بر مفاهیم قدرت تجزیه تحلیل، استدلال و استنباط است لذا تفکر برای حل معماهای گوناگون قدرت ذهن را در این زمینه پرورش دهد. پرگاس با هدف کمک به پرورش ذهن متفکر و خلاق به شیوه ای جذاب و متنوع اقدام به برگزاری مسابقات پرگاس معما کرده است. به این ترتیب که در روزهای زوج هفته یک معمای استاندارد و معتبر در سطح جهانی در اختیار داوطلبین قرار می گیرد و پس از ۲۴ ساعت مهلت شرکت پاسخ تحلیلی و کامل معما را ارائه می دهد که در نهایت به نفرات برتر جایزه تعلق می گیرد.

روزهای زوج تا 15,000 تومان جایزه

پرگاس دانستنی، مسابقه اطلاعات عمومی و دانستنی ها

پرگاس دانستنی یک سرگرمی جذاب برای دانش آموزان پرتلاش، ریسک پذیر و با اطلاعات عمومی بالاست. این سرگرمی به صورت روزانه در اختیار شما قرار می گیره و با هدف کسب امتیاز طراحی شده، که با پاسخ صحیح به هر سوال مسابقه، امتیاز مثبت و با جواب نادرست به هر سوال، امتیاز منفی به دانش آموز تعلق می گیره. پس باید حسابی حواستون جمع باشه تا بتونین امتیاز کسب کنین.

روزانه تا 2,500 تومان جایزه

😱 ماهانه یک میلیون تومان از سرگرمی های پرگاس جایزه بگیر!

پرگاس دریچه، شبکه اجتماعی دانش آموزی

پرگاس دریچه با هدف ایجاد یک فضای اجتماعی و پویا ویژه دانش پژوهان فعال، اجتماعی، پرانگیزه، آینده نگر، باهوش و منظم ایجاد شده تا تمام کسانی که در این شبکه اجتماعی فعالیت می کنند به یکدیگر در زمینه های مختلف کمک کنند.

برخی از اهداف پرگاس دریچه:

انتقال حس خوب با یک نوشته، عکس یا ویدئو

گردونه شانس پرگاس، سرگرمی روزانه همراه با جوایز

در گردونه شانس پرگاس می توانید روزانه شانس خود را امتحان کنید و با یک ریسک هیجان انگیز جوایز ویژه ای برنده شوید. برای بازی در این سرگرمی لازم است کیف پول شما حداقل پنج هزار تومان موجودی داشته باشد.

شانست رو امتحان کن و جایزه ببر!

آخرین نظرات کاربران

کیمیا عرب نیا

خیلی گشتم ولی تو ناامیدی من متاسفانه امید پیدا نشددد

کیمیا عرب نیا

ناامید شده بودم 😂🤦‍♀️

کیمیا عرب نیا

21؟

کیمیا عرب نیا

14 ؟

کیمیا عرب نیا

12 ????؟

اسما رضاعی

۱۳ ؟
دیگه به شناس رو آوردم

اسما رضاعی

۱۱؟

کیمیا عرب نیا

10 که نیست 😐؟

کیمیا عرب نیا

هشت؟؟؟

اسما رضاعی

۸؟