صندوقچه پرگاس

به صندوقچه پرگاس خوش اومدی!

در این بخش از سامانه ما سعی کردیم با روش های خلاقانه و آموزشی محیط دوست داشتنی برای شما دانش آموزان در نظر داشته باشیم.

سرگرمی جذاب پرگاس 21

این سرگرمی جذاب هر شب ساعت ۲۱ آغاز و ساعت ۲۱:۰۱ به پایان می رسد که موضوع آن در زمینه هوش و استعداد تحلیلی است و هدف تقویت دقت و سرعت عمل در تحلیل مسائل است. سوالات به تفکیک دانش آموزان دوره اول و دوم متوسطه تعیین می شود. در این مسابقه به نفرات برتر جایزه تعلق می گیرد.

سرگرمی جذاب پرگاس LEO

با توجه به اهمیت استفاده زبان انگلیسی در زندگی روزمره، جهت تشویق کاربران به گسترش دایره لغات و اختصاص حداقل زمان به صورت روزانه به این امر، هر روز ساعت ۱۵، مسابقه LEO لغات و واژه های انگلیسی برگزار می شود. در این مسابقه به نفرات برتر جایزه تعلق می گیرد.

سرگرمی جذاب پرگاس دانستنی

پرگاس دانستنی یک سرگرمی جذاب برای دانش آموزان پرتلاش، ریسک پذیر و با اطلاعات عمومی بالاست. این سرگرمی به صورت روزانه در اختیار شما قرار می گیره و با هدف کسب امتیاز طراحی شده، که با پاسخ صحیح به هر سوال مسابقه، امتیاز مثبت و با جواب نادرست به هر سوال، امتیاز منفی به دانش آموز تعلق می گیره. پس باید حسابی حواستون جمع باشه تا بتونین امتیاز کسب کنین.

سرگرمی جذاب پرگاس معما

یکی از ارکان مهم تسلط بر مفاهیم قدرت تجزیه تحلیل، استدلال و استنباط است لذا تفکر برای حل معماهای گوناگون قدرت ذهن را در این زمینه پرورش دهد. پرگاس با هدف کمک به پرورش ذهن متفکر و خلاق به شیوه ای جذاب و متنوع اقدام به برگزاری مسابقات پرگاس معما کرده است. به این ترتیب که در روزهای زوج هفته یک معمای استاندارد و معتبر در سطح جهانی در اختیار داوطلبین قرار می گیرد و پس از ۲۴ ساعت مهلت شرکت پاسخ تحلیلی و کامل معما را ارائه می دهد که در نهایت به نفرات برتر جایزه تعلق می گیرد.

بازارچه دانش آموزی

کاربران عزیز پرگاس می توانند با جمع آوری امتیاز در سایت و تبدیل به کیف پول از این بازارچه محصولات فرهنگی (باقابلیت چاپ تصویر مورد علاقه بر روی کالا) و با تخفیف مناسب، خرید های خاص و متفاوت داشته باشند.

کتابخانه پرگاس

در درسنامه ها، فایل ها و ویدئوهای آموزشی تهیه شده توسط دبیران مدارس و همچنین محتوای متنوع آموزشی در زمینه های مختلف که توسط اساتید پرگاس ساخته شده از این بخش در اختیار دانش آموز قرار می گیرد.

پرگاس PIT

دانش آموز در تست PIT راهنمایی های لازم برای چگونه پیش بردن مطالب درس ریاضی را می آموزد و با کمک شیوه های صحیح مطالعه قادر به پیشگیری و حل مشکلات آموزش ریاضی می گردد و در نهایت هم با راهکارهایی که دریافت می کند به مهارت و موفقیت تحصیلی نائل می گردد.

کلینیک رفع اشکال

قابلیت بسیار مفید و متفاوتی که در سامانه پرگاس برای داوطلبین در نظر گرفته شده قابلیت رفع اشکال آنلاین است.

پرگاس همراه همیشگی دانش آموزان در هنگام مطالعه و یادگیری است و داوطلبین در هر ساعت از شبانه روز می توانند سوالات درسی خود را از طریق متن، یا تصویر ارسال نمایند و کارشناسان ما ظرف کوتاه‌ترین زمان ممکن به آنها پاسخ خواهند داد. پس از پایان گفتگو بین داوطلب و کارشناس و برطرف شدن مشکل درسی داوطلب می‌تواند با امتیاز دهی به نحوه پاسخگویی کارشناس مربوطه میزان رضایت خود را اعلام دارد و ما را در بهبود کیفیت عملکرد کارشناسان یاری نماید.

آخرین نظرات کاربران

مریم هدایتی فر

سلام
جواب ۱۲/۵

پریا ارجمندسنگانی

سلام اگر بخواهیم بعد از ۱۲/۵ عدد وسط مورد نظر رو بگیریم ۱۳ هست چون
۱۵_۲=۱۳
۱۲+۳=۱۵
حاصل مورد نظر

آیلا ابراهیم پور

با سلام
به نظر من اگر میانگین بگیرم از ساعت ها ۱۲:۵ کیلومتر بر ساعت بدست میاد
۱۰+۱۵=۲۵

پریا ارجمندسنگانی

سلام میشه یک راهنمایی در خصوص سوال بکنید،،
یک راهنمایی خیلیییی کوچیک فقط یکم سوال برامون واضح تر بشه.
ممنون

آیلا ابراهیم پور

دیگه به نفرات اول جایزه نقدی تعلق نمیگیره؟

نگار ربیعی

سلام وقت بخیر
باید میانگین بگیریم :
10 رو با 15 جمع می کنیم که میشه 25
25 رو

مبینا تواضعی

هلنا رادفر

سلام و دورود شب بخیر!
من فکر میکنم باید میانگین بگیریم
10به علاوه15=25
25÷2=12.5

مرتضی دستوری

عالی بود

نگین خوردستان

سلام
پاسخ بنده=۱۲/۵
چون ۱۵ به علاوه ۱۰ میشود ۲۵ و ۲۵ تقسیم بر ۲ میشه 12/5
بنده