1. خانه
  2. آزمون های آزمایشی مرحله ای ریاضی

آزمون های آزمایشی مرحله ای ریاضی پرگاس

وارد جامعه آماری شو؛  خودتو محک بزن؛  اشکالاتو رفع کن؛  ریاضی کنکور بالای 80 بزن!

اگر به رفتار خودتان در خرید آنلاین دقت کرده باشید، قبل از اینکه بخواهید درباره خود محصول چیزی بدانید، قسمت نظرات  را مطالعه می کنید. پس بهتر است ابتدا نظرات افرادی که پرگاسی هستند و پرگاس را تجربه کرده اند را برای شما بگذاریم و بعد به ادامه توضیحات بپردازیم (نظرات مربوط به کنکور 1400 است):

  • واقعا چجوری پیش بینی کردین که کنکور امسال سخت میشه؟ واقعا که بهترین موسسه تمام کشور هستین! بسیاری از نکته های ریاضی که بقیه گیر بودن روشون، برای ما تکراری بود.
  • از شما تشکر فراوان دارم چون دخترم تاکید داره هر چی از ریاضی زده مدیون شماست.
  • واقعا فکر کردم الکی آزمون جمع بندی تونو سخت دادین، امروز پی بردم برای ریاضی هر چی پرگاس بگه همونه.
  • پرگاس واقعا ممنونم. ریاضی رو خودم حس می کنم عالی دادم. من سه سال تمام با افتخار عضو پرگاس بودم. در دوره آموزش ریاضی پرگاس هم شرکت کردم. خیلی توپ بود خیلی. واقعا عشقین.
  • فقط می تونم بگم دمتون گرم که تاااا آخرین لحظه هم به فکر ما هستید. خیلی از چیزایی که تو ویدئو های آزمون آخر گفتین اومد. مرسی واقعا.
  • همه جوره تا آخرش باهامون موندین و سر جلسه کنکور برای هر تست حرفاتون توی سرم پلی می شد، عالی بود امتحان. دمتون گرم بهترین اساتید ریاضی هستین.
  • سلااااام. خیلی ممنون بابت آزمون های لایه ای تون. امروز نتیجه شو دیدم خیلی سوالات برام روتین بودن، موفق و پایدار باشید.
  • انصافا دمتون گرم امروز ریاضی رو ترکوندم. مخصوصا اون بخش مثلثات و توابع که درس داده بودین نکاتش اومد.
  • امسال ریاضی عالی بود بخدا. هرچی تو ویدئوها گفتید اومد. من فقط آزمون های لایه ای 80 درصدی شما رو ثبت نام کردم. واقعا خوشحالم. خیلی خیلی مرسیییییی از همه چی ...

اینها فقط تعدادی از پیام های ارسالی دانش آموزان برای پرگاس است که بلافاصله بعد از کنکور ارسال کرده اند. بقیه نظرات را می توانید در سامانه پرگاس قسمت نظرات بسته هاس آموزشی ببینید.

آزمون های لایه ای ریاضی پرگاس چیست؟

میزان شباهت این آزمون ها با کنکور به صورت شگفت انگیزی بالای 80 درصد است و طبق ادعای کادر علمی این مجموعه، حل کردن سوالات و مطالعه پاسخنامه تشریحی آزمون ها و تماشای ویدئوهای مربوط به آزمون های پرگاس برای موفقیت شما در درس ریاضی کنکور کافی است.

پرگاس با بررسی سوالات کنکورهای گدشته و طراحی آزمون ها با یک نظم خاص در چینش سوالات، سبک سوالات و سطح سوالات توانسته است آزمون های استانداردی در درس ریاضی پیاده سازی کند و همین باعث شده است دانش آموزانی که در آزمون های لایه ای 80 درصدی  ریاضی پرگاس شرکت کرده اند، وقتی در جلسه کنکور قرار می گیرند، تصور کنند که دوباره آزمونی از آزمون های پرگاس را شرکت می کنند.

موسسه پرگاس غیر از آزمون های لایه ای ریاضی چه خدمات آموزشی دیگری ارائه می دهد؟

همانطور که گفتیم اولین محصول گروه آموزشی پرگاس آزمون های آنلاین بوده است. بعد از کسب نتایج قابل توجه توسط شرکت کننده ها و استقبال گسترده نفرات برتر کنکور از این آزمون ها تیم آموزشی پرگاس تصمیم گرفتند گستره فعالیتشان را افزایش داده و در زمینه رفع اشکال آنلاین ریاضی و ارائه ویدئوهای آموزش ریاضی فعالیت خود را گسترش دهند. درست است که پرگاس با آزمون های آنلاینش معرفی و شناخته شده است، اما در حال حاضر محصولات دیگر پرگاس  مثل ویدئوهای آموزش ریاضی و درسنامه های متنی ریاضی و رفع اشکال آنلاین ریاضی در زمینه کیفیت و اثرگذاری، کمی از آزمون های آزمایشی پرگاس ندارند.

چند ماه از سال گذشته، به نظرتون آزمون های ریاضی پرگاس شرکت کنم یا نه؟

پاسخ به این سوال خیلی واضح است! فکر کنید قرارهست سوالات کنکور را به شما بدهند که قبل از کنکور روی آنها کار کنید و بعد به جلسه آزمون بروید و بهترین نتیجه ممکن را بگیرید. قطعا شما اگر یک روز قبل از کنکور هم سوالات به دستتان برسد، نمی گویید دیگر کار نمی کنم چون فرصت نیست؟ مطمئنا جواب سوال خودتان را گرفتید؛ چون شباهت سوالات آزمون های پرگاس با کنکور سراسری بسیار بالاست، شما حتی یک روز قبل از کنکور هم اگر بتوانید سوالات ریاضی پرگاس را بررسی کنید و پاسخنامه ویدئویی آنها را ببینید و تحلیل کنید، نفع بسیاری برده اید.

آزمون‌های لایه ای ریاضی پرگاس

شاید باورتون نشه ولی هر ساله در کنکور سراسری فقط تعداد خیلی کمی (معمولا کمتر از 100 نفر) از شرکت کننده ها موفق به کسب درصد بالای 80 درصد در درس ریاضی و آمار می شوند! و جالبه بدونید اگر در آزمون های لایه ای ریاضی و آمار پرگاس بالای 80 درصد بزنید، در کنکور سراسری شما هم یکی از همان محدود افرادی خواهی بود که درصد بالای 80 رو در درس ریاضی و آمار کسب می کنن!

✔️ هر آزمون یک پاسخنامه تحلیلی کامل و جامع به همراه درس نامه کامل از درس ریاضی و آمار خواهد داشت.

✔️ گزارشاتی در کارنامه آزمون ها طراحی شده که در هیچ کارنامه آزمون های آزمایشی دیگر به آنها دسترسی نخواهید داشت.

✔️ اکثر نفرات برتر کشور در این آزمون ها شرکت می کنند.

✔️ با شرکت در این آزمون می توانید درصد واقعی خود را در درس ریاضی و آمار تخمین بزنید.

✔️ یکی از ویژگی های منحصر به فرد آزمون های لایه ای پرگاس پاسخنامه مفهومی آن می باشد.

✔️ می توانید از امکان تمرین درسی پرگاس برای آمادگی بیشتر در آزمون ها استفاده کنید و آزمون دلخواه خودتونو طراحی کنید.


مزایای آزمون های آزمایشی ریاضی چیست؟

یا حرفه‌ای آموزش ببینید و بازدهی عالی بگیرید، یا موفقیت و بازخورد گرفتن را فراموش کنید.

شباهت 80 درصدی به سوالات کنکور

جامعه آماری نسبتا بالا

هزینه مقرون به صرفه نسبت به حضوری

برنامه راهبردی (بودجه بندی) شفاف

کارنامه های تحلیلی به همراه گزارش

پاسخنامه ویدئویی برای هر سوال

برنامه‌ریزی و نظم بخشیدن به مطالعه

تمرین مدیریت زمان و زمان بندی هر تست

تمرین تکنیک و حل مسئله در زمان محدود

کادر علمی و آموزشی دپارتمان ریاضی پرگاس

تیم آموزشی پرگاس با استفاده از تجربیات اساتید خبره و دلسوز توانسته دانش آموزان زیادی را راهی دانشگاه های برتر، مسابقات شهر ریاضی، المپیاد کشوری و ... کند. ما تاکنون صدها دوره آموزشی ، سمینار، وبینار و کلاس های خصوصی ارائه کرده ایم.

معدود افرادی هستند که برای موفیقت‌های خود برنامه‌ای دارند و برای خودشان نیز سرمایه گذاری می‌کنند، این افراد همان 20 درصد برتر جامعه هستند که برایان ترسی سخنران و مشاور بسیار مشهور از آنها به عنوان افراد موفق نام می‌برد.

پروفسور مجید میرزاوزیری

مشاور علمی و برگزاری وبینار ها

استاد تمام ریاضی محض دانشگاه فردوسی مشهد / مؤلف ده ها کتاب المپیادی، دانشگاهی و مقالات معتبر بین المللی/ بنیان گذار شهر ریاضی

دکتر محمد غلامپور

مدیریت آموزش

دکترای تخصصی ریاضی محض از دانشگاه فردوسی مشهد / طراح سوالات کنکور های آزمایشی / مدرس دانشگاه فردوسی مشهد

پروفسور شیرین حجازیان

مدیریت پژوهشی

عضو هیئت علمی دانشگاه فردوسی مشهد / دو دوره مدیر دانشکده ریاضی دانشگاه فردوسی مشهد / دارای چندین مقاله علمی پژوهشی ISI

علی اکبر امینی

مدیریت کوچینگ آموزشی

کارشناس ریاضی و کارشناس ارشد مشاوره و برنامه ریزی / 35 سال سابقه تدریس ریاضی در آموزش و پرورش / مشاوره و برنامه ریزی درسی

الهام حسینی

معاونت آموزشی

کارشناسی ارشد ریاضی دانشگاه فردوسی مشهد / 15 سال سابقه تدریس ریاضی دانشگاهی و دبیرستان / طراح سوال آزمون های نهایی

برخی از نظرات دانش آموزان پرگاس


تیم آموزشی پرگاس در تمامی بخش های سرگرمی، آزمون، رفع اشکال، درسنامه، مسابقات، دوره های آموزشی، کتابخانه و ... همواره آماده پاسخ گویی به پیشنهادات و انتقادات شما می باشد. بسیار خرسندیم که در مسیر علم و دانش همراهان جسور و مطالبه گری مثل شما را داریم.


برای اینکه یک سر و گردن از بقیه بالاتر باشید، در جمع افراد هدفمند قرار بگیرید و وارد یک رقابت هوشمندانه شوید...

تماس با پشتیبانی

در صورت نیاز به پشتیبانی و مشاوره جهت خرید بسته آموزشی با شماره های 09055469560 و یا 09120779560 تماس حاصل فرمایید.

خوب انتخاب کن، دقیق انجام بده، درست موفق شو!

ارسال دیدگاه


برای اطلاع از زمان جشنواره تخفیف پرگاس کلیک کنید.
دریافت کد تخفیف