دپارتمان ریاضی پرگاس

پرگاس چگونه ریاضی شما را متحول می کند؟

صرفه جویی در زمان و انرژی در امور تحصیلی امری بسیار حائز همیت است؛ مسئله ای که میزان بازدهی مطالعه و یادگیری را مشخص می سازد. از سوی دیگر محدودیت های مختلف زمانی و مکانی، مانند: عدم امکان دسترسی دانش آموزان به دبیران مجرب در شهرهای کوچک و وجود ضعف در وضعیت مال برخی از خانواده ها برای گرفتن معلم خصوصی، ما را مجاب می سازدکه به نحوی شرایط و امکانات آموزشی را برای همه دانش آموزان یکسان سازیم. از طرفی شرایط متفاوت فردی و دلیلی بر این تلاش است تا آن ها را در وضعیت رقابتی عادلانه تری نسبت به قبل قرار دهیم.ابزار های آموزشی جدید

پرگاس با استفاده از ابزار های جدید می تونه کمک زیادی در پیشرفت تحصیلی شما داشته باشه. شما در پرگاس با تهیه یک بسته آموزشی می تونین از آزمون های تستی، تشریحی، ترکیبی از چند درس، رفع اشکال آنلاین، درسنامه های ویدئویی و الکترونیکی استفاده کنین. هر یک از این ابزار ها ده ها قابلیت داره که درس خوندن رو لذت بخش میکنه. بعنوان مثال سرویس رفع اشکال آنلاین هر موقع سوال داشته باشی می تونی به صورت متن، صوت یا تصویر بفرستی و یا در تمرین های تست زنی از هر موضوع یا فصلی که بخوای از یک بانک سوال قدرتمند تمرین بسازی و خودت رو محک بزنی. و یا می تونی توی کلاس های مجازی پرگاس شرکت کنی.

نقشه آزمون های کاربردی

برنامه های مطالعاتی پرگاس در دو شیوه ارائه میشه، یکی به صورت جامع و یکی به صورت تفضیلی، در برنامه ریزی جامع دقیقا مشخص هست که شما باید در طول هر ماه، هر هفته چه مباحثی از ریاضیات رو مطالعه کنید و چه زمانی باید هر یک از مباحث رو مرور کنید. در برنامه ریزی تفضیلی دقیقا برای شما مشخص شده که هر یک از مباحث هر روز رو به چه شکلی بخونید، چه تمرین هایی انجام بدید، به چه نوعی از تست پاسخ بدید و هر نکته مهم دیگه ای که لازم دیدیم رو برای شما ذکر کردیم. برنامه تفضیلی، برای اولین بار هست که توسط موسسه پویش فکری پرگاس دراختیارت قرار می گیره و شما چیزی مثل این برنامه رو جایی نخواهی دید.

محتوای آموزشی با کیفیت

دپارتمان ریاضی پرگاس از امسال تولید محتوای با کیفیت و منطبق با سرفصل های کتب درسی رو شروع کرده. این ویدئو ها توسط اساتید دانشگاه فردوسی تولید شده طوری که اگر شما این درسنامه ها رو نگاه کنی و طبق تست هایی که در همون موضوع تهیه شده پیش بری شک نکن یه نتیجه عالی میگیری. همچنین با توجه به سوال هایی که در حین دیدن و یا تست زدن برات پیش میاد هیچ نگرانی نخواهی داشت چرا که توی این بسته ها تعدادی رفع اشکال برای شما پیش بینی شده تا بتونی پس از درس خوندن سوال هاتو هم بپرسی و تا موقع قانع شدن سوالاتتون کارشناس های ما در کنارتون هستن. پس توی هر پایه ای هستی مطمئن باش این درسنامه ها کلی کمکت می کنه.

مدیران دپارتمان ریاضی پرگاس

پروفسور مجید میرزاوزیری

استاد تمام ریاضی محض دانشگاه فردوسی مشهد / مؤلف ده ها کتاب المپیادی، دانشگاهی و مقالات معتبر بین المللی/ بنیان گذار شهر ریاضی

دکتر محمد غلامپور

دکترای تخصصی ریاضی محض از دانشگاه فردوسی مشهد / طراح سوالات کنکور های آزمایشی / تدریس در دانشکده های مهندسی، اقتصاد و کشاورزی دانشگاه فردوسی مشهد

مهندس مهدی غلامپور

کارشناسی ارشد مدیریت MBA / آموزش مدیریت زمان و راه های افزایش تمرکز / آموزش مهارت های مطالعه موثر و تکنیک های حل مسئله و تست زنی

سرویس رفع اشکال

رفع اشکال درسی با طعم پرگاس

امروزه اپلیکیشن های موبایل تأثیر قابل توجهی بر امر آموزش گذاشته اند، طبیعتا موضوع رفع اشکال درسی نیز متأثیر از آن است. دانش پژوهانی که سوالات زیادی هنگام درس خواندن دارند و کارشناسانی که همیشه آماده پاسخ گویی به سوالات آنها هستند.

کارشناسان

کارشناسانی که توسط تعدادی از ناظران تایید و بررسی می شوند تا پاسخ سوالات در بهترین سطح باشد.

دانش پژوهان

دانش پژوهان در هر پایه تحصیلی می توانند سوال خود را در قالب متن، تصویر یا صدا ارسال کنند.

دکتر مجید میرزاوزیری

رفع اشکال آنلاین در پرگاس چه مزایایی دارد؟

عدم خجالت پرسشگر

بنا به دلایل آموزش هویت پرسش‌کننده و پاسخ‌دهنده بر یکدیگر پنهان می ماند.

ارزشیابی معتبر

میزان توانایی علمی پاسخ دهنده مشخص می باشد و رتبه‌بندی معتبری توسط پرسش کننده برای وی تعیین می شود.

نظارت کارشناسی علمی

صحت پاسخ ارائه شده توسط یک ناظر بیرونی که مورد اعتماد معلمان و استادان است مورد تأیید قرار می گیرد.

عدم محدودیت

کمیته پاسخ‌دهندگان از توانایی علمی در مقاطع مختلف اعم از مدرسه، دوره کارشناسی و دوره‌های تحصیلات تکمیلی برخوردار می باشند.

تسلط کافی

پاسخ‌دهندگان از تسلط کافی به زبان انگلیسی برخوردار می باشند تا بتوانند سؤالات مربوط به منابع خارجی را نیز پاسخ دهند.

دسترسی راحت

سیستم پرسش و پاسخ به گونه‌ای است که امکان تایپ یا ارسال تصویر سؤال فراهم می باشد تا طرح سؤال و مشاهده جواب راحت‌تر انجام شود.

بازدهی اثربخش

پاسخ‌دهندگان در موقعیت‌های اضطراری مانند شب امتحان به صورت آنلاین در دسترس می باشند.

اشتراک گذاری تجربیات

کاربران می توانند از آرشیو پرسش و پاسخ های دیگران استفاده نمایند.

نظرات کاربران

نظرات دانش پژوهان پرگاس در مورد ریاضی

نظرات خانم یار در مورد یادگیری مفهومی ریاضی