بسته های آموزشی

  1. خانه
  2. بسته های آموزشی
فیلتر های جستجو
آشنایی با بسته های پرگاس
نوع بسته
دسته بندی
پایه تحصیلی
درس
مرتب کردن بر اساس

بسته های آموزشی پرگاس

تمرین تست زنی و رفع اشکال

با تهیه این نوع از بسته های آموزشی سوالات ریاضی شما در کمتر از 30 دقیقه توسط کارشناسان با تجربه پرگاس پاسخ داده می شود و این برای افرادی که قصد کسب موفقیت در المپیاد و نیز کنکور سراسری را دارند بسیار موثر است.

آزمون های مرحله ای

دانش آموزان با تهیه این بسته ها طبق بودجه بندی که در اختیار دارند فعالیت های مربوطه را انجام می دهند، این بسته ها دارای آزمون هایی است که تمامی مباحث درسی پایه تحصیلی مربوطه را شامل می شود. در صورتی که دانش آموزی آزمون های طراحی شده را با موفقیت به اتمام رساند این اطمینان را می دهیم که می تواند در آزمون های مدرسه و تیزهوشان بهترین نتیجه ممکن را بدست آورد.

آمادگی برای تیزهوشان و المپیاد

با تهیه این بسته های آموزشی می توانید از محتوای درسنامه های ویدئویی که توسط اساتید و دبیران مجرب آماده گردیده است استفاده نمایید و همچنین با استفاده از تمرین های تست زنی خودتان را در شرایط آزمون اصلی قرار داده و علاوه بر کسب مهارت، از رقبای خود سبقت بگیرید. داشتن امکان رفع اشکال آنلاین و جعبه مرور از دیگر ویژگی های این نوع از بسته های آموزشی می باشد.

یادگیری کامل ریاضی

این بسته ها در برگیرنده امکان رفع اشکال درسی، بانک سوال و آزمون ساز می باشند و طوری طراحی شده اند که هر آنچه برای یادگیری ریاضی نیاز دارید مانند درسنامه مفهومی، رفع اشکال آنلاین، بانک سوالات چهارگزینه ای، نمونه سوالات امتحانی و آزمون های هدفمند در آنها قرار دارد.

ویژه مدارس و آموزشگاه ها

این بسته های آموزشی مخصوص دانش آموزانی است که آموزشگاه یا مدرسه آنها با پرگاس وارد قرارداد شده اند و پرگاس امکانات آموزشی ویژه ای را برای این عزیزان آماده کرده است.

پشتیبانی و هدایت تحصیلی

پویش فکری پرگاس با اختصاص یک کارشناس باتجربه که لحظه به لحظه فرآیند آماده سازی شما را مدیریت، برنامه ریزی و پشتیبانی می کند تمام امور تحصیلی شما را پیگیری خواهد کرد و برای حفظ انگیزه شما در دراز مدت، بسته آزمون های هدفمندی را در اختیارتان قرار خواهد داد.