بسته های آموزشی

صفحه اصلی بسته های آموزشی
ساخت بسته دلخواه
فیلتر های جستجو
آشنایی با بسته های پرگاس
دسته بندی
پایه تحصیلی
مرتب کردن بر اساس

بسته های آموزشی پرگاس

بسته های بانک سوال

این بسته ها به نوعی در برگیرنده بسته های رفع اشکال و بانک سوال می باشند و طوری طراحی شده اند که هر آنچه برای یادگیری ریاضی نیاز دارید مانند درسنامه مفهومی، رفع اشکال آنلاین، بانک سوالات چهارگزینه ای، نمونه سوالات امتحانی و آزمون های هدفمند در آنها قرار دارد.

بسته های رفع اشکال آنلاین ریاضی

این بسته ها برای تمامی رده های سنی اعم از مدرسه، دانشگاه و تحصیلات تکمیلی در نظر گرفته شده و هدف از این کار آموزش و ترویج ریاضی به روشی صحیح و مدرن می باشد. جالب است بدانید که با تهیه این نوع از بسته های آموزشی سوالات ریاضی شما در کمتر از 30 دقیقه توسط کارشناسان با تجربه پرگاس پاسخ داده می شود و این برای افرادی که قصد کسب موفقیت در المپیاد و نیز کنکور سراسری را دارند بسیار موثر است.

بسته های کامل یادگیری ریاضی

این بسته ها برای هر پایه تحصیلی طوری طراحی شده اند که دانش آموزان علاوه بر بی نیاز شدن از خرید کتب کمک درسی می توانند از امکان بی نظیر رفع اشکال آنلاین، ابزار جعبه مرور و آزمون های استانداردی که توسط بهترین اساتید ریاضی ایران طراحی شده اند بهره مند شوند.

بسته های درسنامه ای

با تهیه این بسته های آموزشی می توانید از محتوای درسنامه های ویدئویی و کتاب الکترونیکی که توسط اساتید و دبیران مجرب آماده گردیده است استفاده نمایید.