1. خانه
 2. بسته های آموزشی
 3. بسته های تام پرگاس
 4. بسته تام پرگاس ویژه دهم انسانی

بسته تام پرگاس ویژه دهم انسانی


  کد بسته: 489

  پایه تحصیلی: دهم متوسطه

  درس: ادبیات و زبان فارسی، دین و زندگی، زبان انگلیسی، ریاضی و آمار، عربی

1,300,000 تومان با تخفیف ویژه 910,000 تومان

بسته تام پرگاس ویژه کنکور انسانی (دهمی ها)

با داشتن یک منبع کامل مطالعاتی مانند بسته آموزشی تام پرگاس، تمامی نیاز­های یک دانش‌­آموز کنکوری در درس ریاضی و آمار اعم از تدریس نکات کنکوری، تقویت مهارت تست‌­زنی و رفع اشکال برطرف می‌­شود. به طور کلی بسته های تام کنکوری در سه بسته آموزشی ریاضی دهم ریاضی، بسته آموزشی دهم تجربی و بسته آموزشی دهم انسانی طراحی گردیده است.

مزایای استفاده از بسته تام پرگاس دهم انسانی

 1. دسترسی همیشگی و لحظه­‌ای به اساتید خوب کنکور انسانی در فضای امن خانه با خیالی آسوده و دور از دسترس شرایط فعلی (کرونا).
 2. دسترسی سریع و آسان به محتوای آموزشی در هر زمان و مکان.
 3. بی‌­نیاز از هرگونه منابع درسی و کمک درسی دیگر.
 4. امکان آموزش مکرر و چندباره محتوای تدریس شده.
 5. بازدهی بیشتر و عدم مشکلاتی مثل دید ناکافی، خستگی، خواب­‌آلودگی، تهویه نامناسب و …
 6. به‌­کار­گیری روش­‌های نوین تدریس در بهترین پکیج آموزشی ریاضی کنکور انسانی.
 7. راحت بودن در ارتباط غیر مستقیم دانش آموز با اساتید.
 8.  پشتیبانی تلفنی و اینترنتی 24 ساعته.
 9.  جلوگیری از هزینه‌­های اضافه مانند هزینه حمل و نقل در کلاس حضوری.

چرا بسته آموزشی تام پرگاس بهترین بسته آموزشی کنکور انسانی برای درس ریاضی است؟

 • امکان ساخت آزمون از هر موضوع و فصل دلخواه کتاب درسی  به همراه انتخاب درجه سختی سوال تا تعداد 400 آزمون برای شما فراهم می شود.
 • امکان برخورداری از پنل والدین برای نظارت بر نتایج آزمون ها و دریافت نمودارها و گزارشات متنوع مشاوره ای فعال می شود.
 • دریافت نمونه سوالات تستی و تشریحی متنوع در قالب آزمون های هدفمند برای شما مهیا می شود.
 • امکان شرکت درتمامی مراحل آزمون های شبیه ساز «80 درصدی ریاضی و آمار پرگاس» و ارائه کارنامه مشاوره محور و گزارشات کاربردی برای شما وجود دارد.
 • بهره مندی از تست PIT به همراه یک جلسه مشاوره تخصصی ریاضی برای دریافت راهکارهای مورد نیاز جهت افزایش توانمندی در درس ریاضی و آمار برای شما مهیا می شود.
 • از امکان فوق العاده رفع اشکال آنلاین درسی برای درس ریاضی و آمار به مدت یکسال تحصیلی و تعداد 80 درخواست بهره مند می شوید.
 • تعلیم مفهومی در ویدئوهای آموزشی ریاضی پرگاس کمک می‌کند تا دانش‌­آموز اضطراب ناشی از عدم یادگیری را به راحتی کنترل کند.
 • در پکیج تام کنکور انسانی پرگاس، به دلیل استفاده همزمان از حافظه‌های دیداری-شنیداری (ویدیو) و نوشتاری-خوانایی (کتاب) در حین استفاده از بسته آموزشی مربوطه، میزان یادگیری به بالاترین حالت خود می­‌رسد.
 • آنچه بسته آموزشی تام پرگاس را از دیگر بسته­‌های آموزشی کنکور انسانی متمایز می‌­کند، مناسب بودن چارچوب آموزشی برای هر داوطلبی در هر سطح درسی (ضعیف-متوسط-قوی) است.
 • خدمات تکمیلی مانند مشاوره خرید محصول به صورت تلفنی هنگام خرید این بسته صورت می گیرد.

گپی با والدین کنکوری­‌ها

آمادگی کامل دانش‌­آموز برای کسب رتبه برتر و قبولی در دانشگاه­‌های روزانه، دغدغه­ مهم و اصلی هر والدین و دانش‌­آموزی در سال کنکور است. از این رو می­‌توانید با نگاهی به کارنامه داوطلبین کنکور انسانی سال­‌های قبل که همراه پرگاس بوده‌­اند، تاثیر قابل توجه پکیج آموزشی پرگاس را در نتایج به دست آمده مشاهده نمایید. دغدغه دیگر والدین و داوطلبین برای درس ریاضی با توجه به محدودیت زمان در جلسه کنکور انسانی و مسیر طولانی حل تست، یادگیری سریع­ترین شیوه تست زنی است که نیاز به آموزش تکنیک‌­های جدید تست‌زنی دارد. در این بسته به طور کامل با روش تکنیکال تست‌زنی آشنا خواهید شد. در نقش­‌آفرینی گسترده خانواده، از حمایت­‌های عاطفی و ایجاد فضای پر­آرامش گرفته تا حمایت‌­های مالی در این دوره از زندگی فرزندان نمی­‌توان چشم‌­پوشی کرد. خبر خوب این است که مجموعه آموزشی پرگاس با فراهم کردن بسته تام پرگاس،  در آموزش ریاضی با هزینه‌­ای بسیار مناسب، به والدین کمک می‌­کند تا در موفقیت فرزندان‌تان در کنکور سراسری سهیم باشند.

چگونه با بسته تام پرگاس به درصد بالا در درس ریاضی و رتبه دلخواه برسم؟

اگر به شیوه زیر عمل کنید، به کمک بهترین پکیج آموزشی تام پرگاس دهم انسانی می‌توانید به رتبه دلخواه برسید:

 • برای شروع و مهیا شدن ذهن، ابتدا اقدام به روخوانی مطالب کتاب درسی کنید.
 • مرحله دوم، تماشای ویدئو و یادداشت مطالب و نکات آموزشی.
 • مرحله سوم، حل تمرین و تست‌های مطرح شده طبق برنامه مطالعاتی داده شده.
 • مرحله چهارم، استفاده از جعبه مرور پرگاس و بررسی تمرین و تست‌ها.
 • مرحله آخر، یادداشت نکات مربوط به راه‌­حل‌های صحیح تمرین‌ها و تست‌ها. 

 
مقایسه قیمت معلم خصوصی کنکور انسانی و بسته تام  پرگاس دهم انسانی

شما می‌­توانید بهترین پکیج آموزشی ریاضی کنکور انسانی پرگاس را با قیمتی بسیار مناسب خریداری نمایید. چرا که این پکیج با توجه به امکانات بی نظیری مانند ویدئوهای تدریس نکات کنکوری درس ریاضی و آمار، یکسال رفع اشکال آنلاین درس ریاضی و آمار، و محتوای ویدئویی آزمون های 80 درصدی و درسنامه های مفهومی که در بر دارد، طی یکسال تحصیلی هزینه بسیار کمتری نسبت به خرید کتاب و گرفتن معلم خصوصی نیاز دارد، درحالی که با شرکت در کلاس‌­های حضوری، ملزم به پرداخت چندین برابر این هزینه برای هر ساعت خواهید بود.
علاوه بر این، با تهیه این پکیج، دیگر نیازی به پرداخت هزینه مجدد کتاب­‌های کمک درسی­ نخواهید داشت. چرا که این بسته دارای درسنامه و محتوای آموزشی و نمونه سوال تستی و تشریحی است.

آنچه از بسته های تام پرگاس دهم انسانی می­‌آموزیم:

 • حل نکات تستی توسط استاد به صورت جزئی و کامل.
 • ویدئوی تدریس کتاب درسی ریاضی و آمار دهم.
 • آشنایی با سوالات ریاضی کنکور انسانی با آزمون های مرحله ای 80 درصدی.
 • آموزش تشریحی تمام مطالب تستی.

نقش بسته های آموزشی پرگاس در یادگیری دانش‌­آموزان

مدیریت زمان در کنکور یک چالش اساسی است. بسته های آموزشی پرگاس به دلیل تطابق کامل با کنکور سراسری، به تسریع روند مطالعاتی داوطلب هنگام استفاده همزمان از ویدیو و درسنامه کمک شایانی کرده و باعث بهینه شدن ساعات مطالعاتی می‌­شود.
با توجه به اهمیت منابع کمک‌درسی کنکور انسانی که مسئله­‌ای چالش برانگیز برای دانش‌آموزان است، شما می­‌توانید با تهیه بسته آموزشی تام پرگاس، یک تیر و سه نشان بزنید. بدین صورت که از هر سه منبع محتوای آموزشی، آزمون ساز و رفع اشکال استفاده کنید. تاثیر در پیشرفت و نتیجه­‌گیری در درس ریاضی و آمار با استفاده از بسته های آموزشی پرگاس چندین برابر می شود.

بسته های آموزشی تام پرگاس دهم انسانی مناسب چه کسانی است؟

 • این پکیج مناسب دانش‌آموزانی است که قصد دارند در تمام سطوح تحصیلی، همواره یک معلم خصوصی خوب و کم‌هزینه همراه خود داشته باشند و با کمک آن بتوانند نقاط قوت خود را تقویت و نقاط ضعف‌شان را بهبود بخشیده و به رقابت با دانش‌­آموزان قوی بپردازند.
 • داوطلبانی که قصد دارند در کنکور سراسری، درصد­های بالایی کسب کرده و هدف خود را قبولی در رشته‌­های پرتقاضا قرار داده­‌اند، بسته تام پرگاس انتخابی قابل اعتماد است. چرا که بسیاری از پرگاسی­‌های عزیز با استفاده از این بسته آموزشی، رتبه خوبی را در کنکور انسانی کسب کرده و آینده­ای شغلی مطلوبی را برای خود رقم زده­‌اند.
 • دانش‌آموزانی که از کنکور انسانی یک غول بزرگ ساخته­ یا سردرگم هستید، باقی مسیر خود را می­‌توانید با پرگاس طی کنید و یک رقابت ستودنی را تجربه نمایید.
 • اگر پشت کنکوری هستید و اهداف بزرگی پیش‌رو دارید، با تلاش بالای خود، عادات مطالعاتی صحیح و خرید بسته تام پرگاس، کسب رتبه برتر دیگر رویای شما نیست.
 • اگر احساس می‌­کنید زمان خود را از دست داده­‌اید­، با استفاده از این بسته، می­‌توانید زمان خود را مدیریت کرده و به نتیجه دلخواه خود در مدت زمان معینی برسید.

بعد از یادگیری بسته آموزشی کنکور انسانی پرگاس چه دانش­‌هایی کسب می­‌کنیم؟

 • تقویت مهارت تست­‌زنی.
 • آموزش تکنیکال تست­‌زنی.
 • آموزش سریع­‌ترین روش رسیدن به پاسخ.
 • جمع­‌بندی و بازخوانی درس با ابزار آموزشی بی نظیر پرگاس.
 • رفع اشکال آنلاین ریاضی.
 • آشنایی با تیپ سوالات ریاضی کنکور انسانی.
 • سنجش و ارزیابی خود.

آیا می توانیم با تهیه بسته آموزشی تام پرگاس نقاط ضعفمان در درس ریاضی و آمار را برطرف کنیم؟

بعضی از دانش‌آموزان به دلیل سخت بودن درس ریاضی و آمار وقت کم‌تری را برای این درس در برنامه‌ی مطالعاتی خود قرار می‌دهند و همین مطلب باعث عدم موفقیت این دانش‌آموزان در درس ریاضی و آمار شده است؛ در صورتی که این درس در تعیین رشته در دانشگاه‌های خوب کشور بسیار تأثیرگذار است.
مباحث ریاضیات زنجيره‌ای و به هم پیوسته است، بنابراین سعی نکنيد روش‌ها را در رياضيات حفظ کنيد. فرمول‌ها و روش‌های بسيار زيادی تحت عنوان نکات تستی در رياضيات وجود دارد که با کوچکترین تغییری در فرض مسئله بدون استفاده می‌شوند. کافیست بر مفاهیم اصلی و روش‌های کليدی مسلط شويد. اين کار ميزان اطلاعاتی را که بايد به خاطر بسپاريد کاهش خواهد داد و همچنین شما را برای حل مسائل مفهومی در هر قالبی آماده می‌کند.  وقتی روشی را برای حل يک مسئله ياد گرفتيد، مفهوم مورد استفاده در همان روش در اغلب موارد برای ديگر مسائل هم می تواند استفاده شود. وقتی با مسئله‌ی جديدی روبه‌رو می‌شويد، سعی کنيد آموخته‌های قبلی خود را بر مسئله‌ی جديد اعمال کنيد.
رياضيات مبحثی است که بسياری از دانش‌آموزان را مضطرب می کند. داشتن اعتماد‌به‌‌نفس می‌تواند اضطراب شما را کاهش دهد. روش‌هايی که برای مطالعه‌ی رياضی و آمار به شما پیشنهاد خواهیم کرد می تواند به موفقیت شما در رياضيات کمک کند. تا زمانی که تشخيص می‌دهيد به راهکار‌هايی بيش از اين‌ها نياز داريد، کمک بگيريد و تلاش خود را بیشتر کنيد. شما نمی توانيد رياضيات را فقط با خواندن و گوش دادن ياد بگيريد. قسمت زيادی از يادگيری رياضيات به تمرين کردن فعالانه بستگی دارد. اين بدان معنی است که شما حتماً بايد همه‌ی تکاليف و وظايف محوله‌ درسی خود در رياضيات را انجام دهيد. ياد گرفتن چگونگی استفاده از فرمول‌ها و روش‌ها، حياتی است.


بسته تام پرگاس ویژه دهمی ها، برای دانش آموزانی که قصد کسب نتیجه درخشان در امتحانات مدرسه و همچنین آمادگی برای کنکور سراسری را دارند به شدت پیشنهاد می شود.

خلاصه ای از خدمات بسته آموزشی تام پرگاس دهم انسانی:  تمرین تست زنی و آزمون های سطح بندی شده - نمونه سوال امتحانی - درسنامه های pdf - قابلیت آزمون ساز و تحلیل آزمون - شرکت در تمامی مراحل آزمون های «80 درصدی ریاضی و آمار پرگاس» - در اختیار داشتن معلم حل تمرین ریاضی و آمار برای یکسال تحصیلی در قالب رفع اشکال آنلاین

آزمون تستی
200 آزمون
آزمون تشریحی
70 آزمون
تمرین تست زنی
400 تمرین
محتوای آموزشی
5 محتوا (20 فایل)
رفع اشکال
80 سوال
تست PIT
1 تست

بسته های پیشنهادی

بسته تام پرگاس ویژه هفتمی ها

مبلغ : 1,290,000 تومان
کد : 471

بسته تام پرگاس ویژه دهم تجربی

1,800,000 تومان
با تخفیف ویژه 1,290,000 تومان
کد : 448

بسته تام پرگاس ویژه نهمی ها

مبلغ : 1,390,000 تومان
کد : 432

بسته تام پرگاس ویژه دهم ریاضی

1,800,000 تومان
با تخفیف ویژه 1,290,000 تومان
کد : 476

ارسال دیدگاه