نقشه آزمون های ریاضی پرگاس

صفحه اصلی   مطالب و اطلاعیه ها نقشه آزمون های ریاضی پرگاس

  تاریخ انتشار : ۱۵:۵۹ ۱۳۹۹/۰۱/۰۲

  دسته : مطالب آموزشی

  دفعات بازدید : 271

نقشه  آزمون های ریاضی پویش فکری پرگاس در تمامی مقاطع، براساس طرح درس ابلاغی آموزش و پرورش به مدارس تدوین شده و در آن با توجه به هفته های آموزش و نوع پیشروی مدارس در درس ریاضی  برنامه ی آزمون برای هر مقطع انجام می پذیرد.

دانش آموزان با شرکت در آزمون ها علاوه بر درس های مدرسه، با جنس سوالات مسابقات و همچنین بودجه بندی درس ها آشنا می شوند، تا بتوانند در سرنوشت سازترین روزهای تحصیلی شان بهترین ها را برای خود رقم بزنند.

همانطور که می دانید آزمون از نگاه آموزشی بسیار ارزشمند و موثر دانست. مهم آن است که بدانیم بخش آموزشی آن از بخش آزمایشی و سنجشی آن مهم تر است.

به این نکته توجه کنید زمانی شرکت در آزمون، بازدهی و تأثیر اصلی خود را خواهد داشت که پس از آزمون، تحلیل دقیق و تخصصی سوالات انجام شود. متاسفانه اغلب دانش آموزان به دلیل خستگی پس از آزمون، ناامیدی حاصل از اشتباهات خود در امتحان، عدم تسلط به مباحث جهت تحلیل کامل سوال و عدم دسترسی به معلمین مربوطه جهت رفع اشکال، از بررسی سوالات آزمون غافل می شوند و آزمون عملاّ کاربرد واقعی خود را برای این گروه از دست می دهد و نه تنها باعث پیشرفت شان نمی شود، بلکه آنها را سرخورده می کند.

خدمات و رسیدگی های پرگاس پس از آزمون در مسیر یادگیری و پیشرفت تحصیلی می تواند بسیار تاثیر گذار باشد، خدماتی همچون راهکار های مشاوره ای در کارنامه آزمون، راهکارهای ارتباطی در فضای مجازی و ارائه پاسخ نامه ی تشریحی مبسوط و مفهومی به داوطلبین، آگاهی والدین از وضعیت تحصیلی فرزندان و در اختیار گذاشتن منابع آموزشی مورد نیاز.

پویش فکری پرگاس با توجه  به دغدغه ی عدالت آموزشی در سراسر کشور و دارا بودن خدمات کامل آموزشی برای دانش آموزان، راه حلی بی نظیر ارائه کرده است تا دانش آموزان با به کارگیری آن برای بهبود وضعیت علمی خود اقدام کنند.

 

 

مطالب تصادفی

لایک سوال و تصحیح مجدد آزمون!

لایک سوال و تصحیح مجدد آزمون!

معمولا وقتی در آزمون شرکت می کنی سوالاتی هس که دوست داری آرشیو کنی و بتونی بهشون دسترسی داشته باشی، ...

اهمیت شرکت در آزمون

اهمیت شرکت در آزمون

چرا شرکت در آزمون مهم است؟ یکی از مشکلات اصلی دانش آموزان این است که به محض عقب افتادن از برنامه ...

معرفی سیستم آزمون آنلاین

معرفی سیستم آزمون آنلاین

سیستم آزمون آنلاین چیست و چرا از آن استفاده می کنیم؟ آزمون از طریق اینترنت را آزمون آنلاین می ...

چرا اپلیکیشن پرگاس را طراحی کردیم؟

چرا اپلیکیشن پرگاس را طراحی کردیم؟

متاسفانه اغلب دانش پژوهان به دلیل خستگی پس از آزمون، ناامیدی حاصل از اشتباهات خود در امتحان، عدم تسلط به ...