معرفی جعبه مرور پرگاس

  تاریخ انتشار : ۱۴:۲۱ ۱۳۹۸/۱۲/۲۹

  دسته : ویژگی های پرگاس

  دفعات بازدید : 225

تا حالا فکر کردی چه چیزی باعث پیشرفت درسی می شه؟! آیا درس خوندن و آزمون دادن کافیه؟! چجوری می خوای نقاط ضعف تو بشناسی؟ آیا برای رفع نقاط ضعفت کاری انجام دادی؟!

پویش فکری پرگاس برای کاربرانش ابزاری رو طراحی کرده تا بتونن به راحتی و بدون اینکه زمان زیادی رو صرف کنن به نقاط ضعف شون پی ببرن و اونا رو دسته بندی و حتی رفعشون کنن!

دقت کردی وقتی چند تا سوال از کتابتو می خوای حل کنی یا بعد اینکه توی آزمونی شرکت کردی، می ری تک تک سوالاتو بررسی می کنی تا اونایی که بلد نیستی رو علامت بزنی، این کار چقدر زمانتو می گیره؟!

حالا فرض کن ابزاری باشه که بدون صرف وقت اینکارو برات انجام بده!!! یا این امکانو داشته باشی که تمام این سوالاتو دسته بندی و ذخیره کنی، حتی چاپشون کنی و هر زمان که دلت خواست بتونی مرورشون کنی!!! تازه بتونی یه آزمون سفارش بدی که فقط سوالات جعبه مرورتو داشته باشه و دوباره خودتو محک بزنی!! 

فراموش نکن افراد موفق  بعد از پی بردن به نقاط ضعف شون برای رفعش کاری انجام می دن، شما هم می تونی با ثبت نام در پویش فکری پرگاس از این ابزار بی نظیر جعبه مرور استفاده کنی و ساده تر به موفقیت دست پیدا کنی.  

مطالب تصادفی

آزمون های تشریحی آنلاین پرگاس

آزمون های تشریحی آنلاین پرگاس

امتحانات مدرسه مهم ترین ابزار آموزشی جهت سنجش و هدایت وضعیت تحصیلی دانش آموزان است و همواره معیاری برای ارزیابی ...

آزمون های آزمایشی پرگاس

آزمون های آزمایشی پرگاس

ويژگی های آزمون‌های آزمايشی پرگاس  آزمون‏ های آزمایشی پرگاس ویژگی‏ های منحصربه ‏فردی دارد که این آزمون‏ ها را از آزمون‏ ...

آموزش خلاقانه یا آموزش خلاقیت؟

آموزش خلاقانه یا آموزش خلاقیت؟

آموزش خلاقانه یا آموزش خلاقیت؟ مسأله این است! شخصی را می‌شناسم که فوق تخصص سرطان دارد اما خودش سرطان ندارد. نکته ...

پویش فکری پرگاس حامی محیط زیست

پویش فکری پرگاس حامی محیط زیست

تولید کاغذ یکی از تولیداتی است که مستقیما می تواند محیط زیست زندگی ما را تحت تاثیر قرار دهد. طبق ...