انواع آزمون های آنلاین پرگاس

  1. خانه
  2. مطالب و اطلاعیه ها
  3. مطالب آموزشی
  4. انواع آزمون های آنلاین پرگاس

  تاریخ انتشار : ۱۱:۱۰ ۱۳۹۸/۰۳/۲۳

  دسته : مطالب آموزشی

  دفعات بازدید : 872

مؤسسه پویش فکری پرگاس با کادری مجرب سعی بر آن دارد که در زمینه طراحی آزمون های آنلاین علاوه بر مباحث آموزشی مورد نیاز دانش آموزان، آنها را برای هر گونه آزمون اعم از آزمون های پایانی سال تحصیلی، کنکور سراسری و مسابقات علمی آماده کند تا دانش آموزان بالاترین امتیازات را کسب کنند.

در سامانه آموزشی پرگاس آزمون‌های مختلفی برای هر پایه تحصیلی اعم از دوره اول متوسطه و دوره دوم متوسطه در نظر گرفته شده که والدین می‌توانند با ثبت نام فرزندان خود در این سامانه آموزشی از همه منابع ارائه شده در پیشرفت تحصیلی فرزندان‌شان بهره ببرند.


انواع آزمونها:

آزمون طبقه بندی: آزمون هایی هستند که توسط اساتید و دبیران با تجربه طراحی شده اند و محتوای آنها مربوط به موضوع و فصل مشخصی از کتاب درسی دانش آموزان می باشد و این نوع از آزمون ها برای دانش آموزانی که قصد ارزیابی خود را پس از خواندن مبحث مشخصی دارند بسیار کارآمد هستند.

آزمون جامع: این نوع از آزمون ها در برگیرنده تمام محتوای درسی یک پایه تحصیلی می باشند که هم به صورت تک درس و هم به صورت ترکیبی از چند تا درس طراحی شده اند و استفاده از آن ها در دوره جمع بندی می تواند بسیار مفید باشد.

تمرین تست زنی: این نوع از آزمون ها توسط خود دانش آموز ساخته می شود و دانش آموز می تواند زمان آزمون، تعداد سوالات آزمون و حتی مبحث و درجه سختی آزمون را به دلخواه خود تعیین نماید.

آزمون نوبت اول و دوم: این نوع از آزمون ها به صورت تشریحی و تستی می باشند و در ایام امتحانات مدرسه برای جمع بندی مطالب و آشنایی با سوالات امتحانی بسیار مفید هستند.

آزمون کنکور سراسری: این آزمون ها شامل سوالات کنکورهای سال های گذشته هستند و برای تخمین رتبه کنکور و شناخت دانش آموز از سطح توانمندی خود می توانند مورد استفاده قرار گیرند.

آزمون همراه با درسنامه: این آزمون ها علاوه بر داشتن سوال، درسنامه ای مختصر را به دانش آموزان ارائه می دهند تا قبل از آزمون آن را مطالعه کنند.

مطالب تصادفی

۱۲ نکته در مورد آموزش غیرحضوری

۱۲ نکته در مورد آموزش غیرحضوری

1. آموزش برخط و برون خط آموزش برخط همانند اجرای تئاتر و آموزش برون خط مثل اکران فیلم است. در اولی ...

نقشه آزمون های ریاضی پرگاس

نقشه آزمون های ریاضی پرگاس

نقشه  آزمون های ریاضی پویش فکری پرگاس در تمامی مقاطع، براساس طرح درس ابلاغی آموزش و پرورش به مدارس تدوین ...

چگونه خود را برای امتحانات آماده کنیم؟

چگونه خود را برای امتحانات آماده کنیم؟

هدف انسان به منزله چراغی است که راه را به او نشان می دهد و آن را به مقصود ...

علم بهتر است یا ثروت؟

علم بهتر است یا ثروت؟

علم بهتر است یا ثروت؟ من پاسخی ساده برای این پرسش قدیمی یافته‌ام: علمی خوب است که باعث به دست آوردن ...