تست زنی با آزمون آنلاین

  تاریخ انتشار : ۱۱:۱۳ ۱۳۹۸/۰۶/۰۶

  دسته : مطالب مشاوره ای و آموزشی

  دفعات بازدید : 474

آزمون های آنلاین پرگاس

به جرات میتونیم بگیم که تست زنی در قالب آزمون های تمرینی از مهم ترین کار هایی است که یک کنکوری موفق باید بارها و بارها در سال منتهی به کنکور سراسری اون رو انجام بده. شما به طور طبیعی بعد از مطالعه هر درس و هر مبحثی، به خصوص مباحث محاسباتی نیاز دارید که تعداد زیادی تست رو پیرامون اون مبحث خاص بررسی کنید. هدف از این کار، یادگیری اصولی و حرفه‌ای مباحث مختلف کنکور سراسری است.

نکات و توصیه های مهم در مورد آزمون های آنلاین:

تست های آزمون های آنلاین پرگاس میتونه بهترین منبع شما برای تست زنی آموزشی باشه. کافیست از تست‌های موجود در این آزمون ها استفاده کنید و بعد از اینکه تست ها رو به خوبی و به طور کامل بررسی کردید، میتونید سراغ آزمون های ترکیبی (چند درس در یک آزمون) برید.

این نکته رو همیشه مدنظر داشته باشید که بعد از آزمون، حتما و حتما جواب و راه حل خودتون رو با پاسخ نامه آزمون چک کنید. این کار میتونه بهتون کمک کنه تا با روش هایی که شما رو در رسیدن هر چه سریع تر به جواب تست‌ها یاری میکنه، آشنا بشید.

نكته‌هايی كه در حین بررسی پاسخ نامه تشریحی آزمون با اون ها رو به رو میشید رو یادداشت برداری کرده تا در زمان دوره كردن به اون ها مراجعه كنید.

در دروس اختصاصی با شروع مطالعه ‌ی هر مبحث جديد بايد مثال‌ها و تمرین‌های جزوه و كتاب درسی رو حتما بررسی کنید و پس از اون، تعدادی از مجموعه تست‌های همون فصل رو در قسمت تمرین تست زنی پاسخ بدید؛ مثلاً اگر فصل مدنظر شما 180 تا تست داره، 25 تای اون رو در مرحله‌ی اول بزنيد و بقيه‌ی تست‌ها رو برای روزهای بعدی تقسيم كنيد.

 

 

 

تمرین تست زنی

مطالب تصادفی

گپی با معلمین دلسوز

گپی با معلمین دلسوز

گپی با معلمین دلسوز وطنم همه ما به افرادی نیاز داریم که نظرشان را درباره کار‌ِ ما، ابراز کنند.  اینطور ...

چگونه ریاضی بخوانیم؟

چگونه ریاضی بخوانیم؟

پیشنهادهای اساسی  برای خواندن ریاضی با هدف بخوانید هدف اصلی خواندن، یادگیری است اما ممکن است هدف ما ادغام کردن، شفاف سازی ...

روش های صحیح مطالعه

روش های صحیح مطالعه

هوشمندانه درس بخوانید اگر مبحث درسی طولانی است و وقت زیادی هم ندارید بهتر است که از ...

یادگیری ریاضی به سبک پرگاس

یادگیری ریاضی به سبک پرگاس

یعنی می شه وقتی داری ریاضی می خونی و مبحثی رو متوجه نمی شی یکی کنارت باشه و ازش بپرسی ...