برنامه ریزی مطالعاتی و نقشه آزمون

  1. خانه
  2. مطالب و اطلاعیه ها
  3. اطلاعیه ها
  4. برنامه ریزی مطالعاتی و نقشه آزمون

  تاریخ انتشار : ۰۵:۴۴ ۱۳۹۹/۰۱/۱۲

  دسته : اطلاعیه ها

  دفعات بازدید : 481

ریاضی رو از صفر شروع کن و به اوج برس

شاید خودتو از چیزی که آرزوشو داری، دور می بینی، اما چیزی که وجود داره، اینه که باید برای خودت و برای همه اون چشم هایی که منتظر درخشیدن تو هستن تلاش کنی. بنابراین این موضوع خیلی واضحه که از هیچ چیزی برای رسیدن به موفقیت دریغ نکنی. مطمئنا در این مسیر به یک سری عوامل نیاز داری که یکی از مهم ترین این موارد، داشتن یک برنامه ریزی مطمئنه، ما این برنامه رو در اختیارت قرار می دیم، برنامه ای که توسط گروهی از، متخصصین و اساتید ریاضی تنظیم شده و می تونی با خیال راحت و با اطمینان خاطر از اون استفاده کنی. پس الان وقتشه  طعم لذت بردن از ریاضی خوندن و نتیجه گرفتن رو بچشی. 

با برنامه مطالعاتی پرگاس می تونی روز به روز به نتیجه دلخواهت نزدیک تر بشی و قسمت سخت کار یعنی تعیین  نقشه راه و برنامه ریزی کردن رو به سادگی انجام بدی، چون ما کنارت هستیم و بهت کمک می کنیم.  

ویدئو جزئیات بسته های مطالعاتی
مکالمه دکتر مجید میرزاوزیری با دکتر محمد غلامپور در مورد بسته های مطالعاتی پرگاس

انواع برنامه مطالعاتی پرگاس

برنامه های مطالعاتی پرگاس در دو شیوه ارائه میشه، یکی به صورت جامع و یکی به صورت تفضیلی، در برنامه ریزی جامع دقیقا مشخص هست که شما باید در طول هر ماه، هر هفته چه مباحثی از ریاضیات رو مطالعه کنید و چه زمانی باید هر یک از مباحث رو مرور کنید. در برنامه ریزی تفضیلی  دقیقا برای شما مشخص  شده  که هر یک  از مباحث هر روز رو به چه شکلی بخونید، چه تمرین هایی انجام بدید، به چه نوعی از تست پاسخ بدید و هر نکته مهم دیگه ای که لازم دیدیم رو برای شما ذکر  کردیم. برنامه تفضیلی، برای اولین بار هست که توسط موسسه پویش فکری پرگاس دراختیارت قرار می گیره و شما چیزی مثل این برنامه رو جایی نخواهی دید.

 

برنامه مطالعاتی ریاضی

 

چند ویژگی مهم برنامه مطالعاتی پرگاس

حل سوالات متنوع و تست زنی مهم ترین کاریه که شما برای درس های محاسباتی از جمله ریاضی باید انجام بدی و می دونی که برای رسیدن به رشته های خوب  دانشگاهی، چاره ای نداری جز اینکه به درصد  بالایی در درس ریاضی برسی.  برنامه مطالعاتی پرگاس همه مباحث ریاضی  مربوط به پایه تحصیلی ای که هستی رو در 16 هفته  تنظیم کرده  و جالبه بدونی که توی همین زمان کوتاه اکثر مباحث رو به دفعات مرور می کنی. از طرفی هم در برنامه از شما خواسته شده که در آزمون های تستی و تمرین های تست زنی پرگاس شرکت کنی این آزمون ها طوری طراحی شدن که شما رو با بخش های مهم و حیاتی هر مبحث آشنا می کنن و با شرکت در اونا تسلط بالایی روی موضوعات مهم درسی بدست می یاری.

همینطور که می دونی وجود رفع اشکال درسی و طرح سوال بعد از مطالعه و مرور در برنامه ریزی فوق العاده اهمیت بالایی داره، از این جهت در برنامه های  که برای شما تنظیم شده تعدادی رفع اشکال آنلاین هم در نظر گرفتیم.

در برنامه مطالعاتی پرگاس برای هر مبحث بر اساس اهمیت اون مبحث سوال طرح شده و همینطور بر اساس حجمی که در کتاب درسی داره زمان مطالعه در نظر گرفته شده. پس از این لحاظ خیالت راحت باشه، به قدری برای یک مبحث زمان داری تا بتونی به تسلط کامل برسی و بعد با مرور و تست زنی به تسلط خودت اضافه کنی. یکی از مهم ترین ویژگی های برنامه ریزی پرگاس، داشتن زمان های جبرانی هست. در این برنامه بعضی از روزها و همینطور زمان های مطالعاتی رو برای تو خالی گذاشتیم تا به عنوان زمان جبرانی بتونی نهایت استفاده ممکن رو ببری  و از برنامه عقب نمونی.

 

 

برای دانلود برنامه مطالعاتی پایه تحصیلی  تون کافیه وارد حساب کاربری تون بشید و از میزکار برنامه رو  دانلود کنید.

مطالب تصادفی

روش های تقویت تمرکز حواس

روش های تقویت تمرکز حواس

تمرکز حواس در هنگام مطالعه، کلید اصلی و اساسی درک و فهم مطالب است و کلید اساسی تمرکز حواس، استفاده ...

آزمون های تشریحی آنلاین

آزمون های تشریحی آنلاین

امتحانات مدرسه مهم ترین ابزار آموزشی جهت سنجش و هدایت وضعیت تحصیلی دانش آموزان است و همواره معیاری برای ...

معرفی جعبه مرور پرگاس

معرفی جعبه مرور پرگاس

تا حالا فکر کردی چه چیزی باعث پیشرفت درسی می شه؟! آیا درس خوندن و آزمون دادن کافیه؟! چجوری می ...

یادگیری ریاضی به سبک پرگاس

یادگیری ریاضی به سبک پرگاس

یعنی می شه وقتی داری ریاضی می خونی و مبحثی رو متوجه نمی شی یکی کنارت باشه و ازش بپرسی ...